Поставки беговел ОПТОМ

Продаж беговел оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

беговел є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/35818d8a.jpg

Купити беговел оптом

Беговел, відомий також під назвами «ранбайк», «велобег», «баланс-байк», є сімбіозное моделлю велосипеда і самоката. Він управляється м'язовою силою ніг і абсолютно безпечний для дітей, які відчувають опору. Торгові марки Maraton, Explorer, Scale Sports представляють якісні моделі пересувних засобів, які дуже корисні для фізичного розвитку тіла дитини.

У чому допоможе беговел

1. Гармонійний розвиток вестибулярного апарату. Дитина знайомиться з рівновагою, силовим навантаженням, швидкістю їзди, рухом, пов'язаним з чергуванням ніг, зміцненням стопи, розвитком литкових м'язів.

2. Чадо самостійно навчається катання, причому набагато швидше, ніж при катанні на велосипеді.

3. Діти надзвичайно рідко падають з беговел, так як ноги завжди готові прийняти навантаження від тіла.

4. При переміщенні задіяні м'язи ніг, рук, спини, шиї, тобто все тіло отримує пропорційну і рівномірне навантаження.

5. 3-4-річна дитина починає відчувати себе повноцінним водієм, керуючим своїм коштом. Саме час починати навчати елементарним Правил дорожнього руху в Україні.

6. беговел - це не бездумна їзда, а вміння вибрати шлях (дитина на практиці розуміє, що таке заїхати в калюжу, в ямку), отримання знань про те, що потрібно пропускати пішоходів, розуміння спуску з піднятою місцевості і підйому на невелику гірку. Малюк вчиться прогнозувати події і попереджати неприємні наслідки.

7. У Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, а також менших містах батьки набувають дітлахам беговел і дивуються тій швидкості оволодіння навичками катання, яка проявляється у їхніх чад.

Чудова пропозиція для власників бізнесу

Плануючи придбати беговел оптом, ви приймаєте дуже правильне рішення. У віці 2-5 років мало хто з батьків замислюється про те, щоб віддати своє чадо в спортивну секцію. А хороший фізичний розвиток для тіла ще нікому не зашкодило. Тому беговел в порівнянні з самокатом, велосипедом, роликами є найбезпечнішим засобом пересування, що вимагають особливої ​​активності рук і ніг.

Які аргументи можна привести покупцям на користь придбання беговел?

• Дитину не потрібно змушувати переставляти ніжки - він це робить інтуїтивно.

• Практично не потрібно підстраховка малюка в період навчання катанню.

• Добре розвивається м'язовий корсет.

• Син або дочка вчаться керувати системою дихання в процесі набору швидкості.

• беговел можна поставити в передпокої, підвісити на стіні, розмістити в коморі, залишити в приквартирних тамбурі. З ним дозволяється проїзд в метро, ​​міських автобусах, тролейбусах, трамваях.

• Дитяче транспортний засіб можна використовувати протягом 2-3 років, а потім залишити в користування молодшому дитині або віддати знайомим.

• За 1-2 роки катання малюк придбає корисні навички полегшують подальше катання на велосипеді.

Ведучи бізнес, пов'язаний з продажем дитячого транспорту, не пропустіть можливість розширити «колісний ряд». Ранбайкі купують не рідше самокатів, тому у вас відкривається додаткова ніша в пропонованої покупцям лінійці товарів.

Бізнесменів, які проживають на півдні країни, запрошуємо до нас в Одесу (7 км), щоб побачити, наскільки гарні й численні по дизайну моделі. Якщо вам досить зображень на сайті, можете відразу купити беговел оптом, взявши пробну партію. Наші постійні клієнти, що працюють за оптовими поставками товарів, без сумнівів поповнюють асортимент популярними моделями і сезонними новинками.

Пропонуємо чесна співпраця з урахуванням купівельних переваг, про які розповімо особисто.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!