Поставки лонгбордах ОПТОМ

Продаж Логбордов оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Лонгборди є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/304d94f1.jpg

Купити Лонгборди оптом

Катання на дошках в Україні призвело до появи цілої культури. Родоначальниками стали скейтбордисти, які тренувалися на асфальті, увігнутих поверхнях, похилому парапеті. Особливим шиком вважалася віртуозна маніпуляція своїм тілом, в результаті якої скейтеріст міг ефектно злетіти вгору, застрибнути на падаючу з висоти дошку, швидко загальмувати, поставивши її під нахил.
Лонгборди використовують в слаломі, швидкісному спідбордінге, спусковому слайдингом, комфортному круїзинг, дансингу, переміщенні на довгі відстані, захоплюючому увагу глядачів технічному слайдингом.

Очі розбігаються від варіантів

Будь-які борди відмінно реалізуються в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі за рахунок модних тенденцій в катанні і підліткового наслідування один одному.
Якщо зануритися в термінологію бордистів, то ви дізнаєтеся, що є дошки:

а) пінтейл (короткі, у формі еліпса, з загостреними краями);
б) дансер (овальної форми, довжиною до півтора метра);
в) фіштейли (мають роздвоєння на кінці);
г) тони хоук (з піднятим кінцем);
д) топ маунт (фігурною широкої форми);
е) дроп тру (широкі, з випив під підвіску);
ж) дроп тру (низькі дошки для тривалого спрощеного катання);
з) флеш маунт (центр ваги зроблений максимально низько для більшої стійкості);
і) пластикові пенні борди (маленька довжина, односторонній загин і пружні колеса).

Ще однією особливістю при виборі є вид поверхні. Найбільш відома дошка без прогину (flat). Для стабільного швидкісного переміщення знадобиться основа з прогином (rocker). Якщо використовувати метод катання дугою, то виручить дошка, вигнута по центру вгору (camber).
Тренуватися в освоєнні стрибкових і швидкісних маневрів пропонується на скейтдромах, велотреках або скейт-парках. Підійдуть і інші пули, де є місце для розгону, ступені (подібні місця можна знайти в будь-якому місті).

Оптова закупівля

Чим займатися підліткам в період канікул, вільних вечорів? Звичайно ж, гуляти на вулиці. А як гуляти? Проводити час активно!
Пропонуємо всім власникам спортивних магазинів, міні-точок на ринках звернути на це увагу і купити Лонгборди оптом. Коли на попит з'явиться пропозиція, ви зможете отримати більший дохід.

Магазин цікавих вуличних девайсів «Спорт Екстрім» підготував демократичні ціни, які приємно здивують. Сьогодні пропонується послуга з прокату лонгбордах, а це означає, що потрібно тримати вухо за вітром і оновлювати асортимент відповідно до попиту покупців. Адже набагато зручніше мати власну річ, яка прослужить тривалий час і дасть можливість стати досвідченим скейтерістом.
Особливістю катання є той момент, що навіть коли власник дошки на вулиці гуляє сам - він не сумуватиме. Завдяки торговим маркам Maraton, Explorer, Scale Sports і іншим ви надасте покупцям якісний товар за розумні гроші. Саме цього відповідності жадає кожен клієнт.

Тим, хто звик проводити вихідні в сімейному форматі, можна запропонувати купити Лонгборди для дорослих і пенніборди для дітей.
Тим, хто знаходиться недалеко від Південної Пальміри, пропонуємо приїхати на торговельну територію Одеса 7 км. Ви побачите яскраві і зручні товари, які вже своїм виглядом привертають увагу і бажання підійти ознайомитися з асортиментом.
Молоді люди віком від 18 років придбають Лонгборди самостійно. Школярі звернуться за грошима до батьків, з якими разом прийдуть за покупками. Старшому поколінню завжди можна пояснити пріоритет прогулянки на лонгборді в порівнянні з годинниковим сидінням в інтернеті на смартфоні.
Запрошуємо поповнити асортимент продукції на вигідній основі!

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!