Поставки роликів в комплекті з захистом ОПТОМ

Продаж роликів в комплекті з захистом оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ролики в комплекті з захистом різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/761dbf1.jpg

Купити ролики в комплекті з захистом оптом

Визначившись з варіантом квадов або інлайн, кожен покупець повинен розуміти, що простіше попередити наслідки ударів і ударів, ніж потім їх лікувати. Стосується це не тільки дітей, а й дорослих. Тому створена захист для роллера, яка пропонується до кожного комплекту засобів пересування торгових марок Maraton, Explorer, Scale Sports і ін ..

За кордоном навіть досвідчені ролери завжди підстраховують себе захисними пристосуваннями. Не будемо і ми «схиляти до геройства», розповідаючи, що захист - це доля новачків, адже розумний підхід завжди краще поспішних рішень.

Що входить в пропонований набір

Щоб з'явилося бажання купити ролики в комплекті з захистом, потрібно зрозуміти, в чому полягає функція кожного елемента.

• Пластиковий шолом. Композитний матеріал захищає голову і верхній шийний відділ від ударів при падінні. Навіть якщо почати кататися на слабкому швидкісному режимі, завжди є ймовірність втрати рівноваги при вставанні на ролики, гальмуванні, повороті.

• Налокотники. «зчесати» шкіру на лікті - це найменша неприємність, яка відбудеться, якщо рука згином торкнеться поверхні катання. Але ж можна постраждати і сильніше.

• Наколінники. Маючи на ногах черевики з колесами, досить непросто навчитися на них впевнено стояти і рівно пересуватися. Коліна від падіння страждають найчастіше, а заживають довго. Одягнувши наколінники, ви убезпечите себе від серйозних ушкоджень. І справа зовсім не в тому, в якому місті ви вчитеся кататися (Київ, Харків, Дніпро, Одеса) - мова йде про індивідуальну здатності до навчання і фізичних особливостей вашого тіла.

• Рукавички. Різко нахиляючись вперед, людина інтуїтивно виставляє долоні, намагаючись пом'якшити падіння. Як думаєте, скільки разів ви «припаде» до асфальту, перш ніж почнете впевнено стартувати і кататися без втрати рівноваги?

Купити ролики в комплекті з захистом оптом

Даний вид розваги в Україні подобається людям, незалежно від віку. Він буває як аматорським, так і професійним.

1. Ролики зручні тим, що їх не потрібно нести в руках, як скейт, відшукуючи гарне місце для катання.

2. Вони практичніше велосипеда, так як дозволяють заїхати в магазин, увійти в громадський транспорт, прокотитися по підземному переходу. Ролери прирівнюються до пішоходів, тому їм не потрібні спеціальні доріжки, як велосипедистам.

3. фріскейта, агресивне катання, фітнес мають свої різновиди перерахованих пристосувань, які отлічются конфігурацією і матеріалами.

4. Кожен виробник упаковує продукцію по-своєму. Одні виробники відразу в коробку з роликами вкладають шолом, рукавички і накладки на кінцівки, інші пропонують все окремо. Незалежно від компоновки наборів, тематичним магазинах бажано купити ролики в комплекті з захистом оптом.

5. Навіть той з покупців, що дуже любить економити, прорахує наслідки відсутності шолома, налокітники, наколінники і рукавичок. Знадобиться мати йод, зеленку, вату, перекис водню, пластирі, бинти (це мінімальний набір), а також на всякий випадок приготувати засоби для лікування у травматолога.

Компанія Sport Extrim допоможе купити ролики в комплекті з захистом оптом з урахуванням фінансової економії. Ми маємо власний магазин на півдні країни (Одеса, 7 км), реалізуємо товари великими і дрібними партіями по Україні.

Роблячи закупівлі в «Спорт Екстрім», ви отримуєте низьку закупівельну вартість на товар, маєте доступ до великого асортименту позицій, будете пропонувати своїм покупцям перевірену часом, затребувану продукцію і новинки від виробників.

Пропонуємо розпочати співпрацю, щоб незабаром ви побачили позитивний ефект взаємодії, виражений у збільшенні власного доходу.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!