Поставки самокатів з надувними колесами ОПТОМ

Продаж самокатів з надувними колесами оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Самокати з надувними колесами є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://i2.rozetka.ua/goods/11231678/74034075_images_11231678475.jpg

Купити самокати з надувними колесами оптом

Надувні колеса бувають не тільки на велосипедах, а й на самокатах. Вони допомагають краще проїжджати калюжі, переміщатися по дрібним камінню, бруківці і піску, а також вміють «заплигувати» на невисоку бровку!

Конструкції рекомендовані для дітей від 5-ти років (особливо жвавим і кмітливим можна починати їздити з 4-х років). Багато дітей і дорослі в Україні оцінили надійність і зручність продукції, на якій можна без проблем кататися в місці проживання і на природі.

Переваги двоколісного транспортного засобу

Самокат управляється, як зазвичай, а можливостей для катання по різних поверхнях у нього більше.

1. Відмінна прохідність. Дрібні камені, трава, пісок не порушать ходу їзди, коли впевнено керуєш самокатом.

2. В залежності від вибору моделі платформа витримає вагу до 100 кг, а кермо регулюється до 190-сантіментрового зростання.

3. Охочі купити самокати з надувними колесами будуть задоволені амортизирующими здібностями коліс.

4. Верхній шар платформи виключає ковзання підошов ніг райдера.

5. Тільки задній гальмо або відразу обидва.

6. Наявність підніжки, завдяки якій самокат не потрібно спирати об паркан, дерево або класти на землю.

7. Зручні в обхваті долонями, м'які гумові рукоятки.

8. Функція складання, яка стане в нагоді для перевезення самоката в багажнику, міському транспорті, зберіганні в домашніх умовах.

Торгові марки Maraton, Explorer, Scale Sports і інші випускають відмінну продукцію під різну вікову категорію замовників. Ми маємо в наявності сучасні одиниці дитячого та дорослого транспорту, які прослужать кілька років при інтенсивному режимі катання.

Важливі аспекти для оптовиків

Кожен бізнесмен регулярно поповнює номенклатуру товарів новими позиціями. Ви можете успішно торгувати дитячими самокатами і беговел, проте є абсолютно безпрограшний варіант для вкладення коштів.

• Йдеться про можливість закупити самокати з надувними колесами, щоб відразу почати пропонувати своїм клієнтам сучасні двоколісні «всюдиходи». Єдиний «мінус», який не цікавить покупців, які звикли їздити з нормальною швидкістю і без фінтів - відсутність можливості виконувати на такому самокаті трюки.

• Завдяки підйому керма вдасться пристосувати самокат під дітей різного віку в сім'ї і їх батьків. А це означає, що кожен член сім'ї може насолодитися швидкісним ритмом пересування.

• В Харкові, Одесі, Дніпрі, Києві кататися можна в парках і вздовж доріг, на ролледромов і по горбистій місцевості. З таким «другом» легко влаштовувати змагання і перемагати!

• Нагадайте покупцям, що на самокаті можна починати їздити, як тільки зійшов сніг, адже навіть глибокі калюжі для транспортного засобу - не перешкода. А це означає, що їх син або дочка будуть отримувати задоволення від катання раніше інших однолітків, у яких звичайні самокати, яким потрібно сухе і рівне покриття дороги.

• Тільки в нашому магазині (Одеса, 7 км) ви зумієте купити оптом самокати з надувними колесами за найвигіднішими українськими цінами. Будучи офіційним дилером ряду виробником, ми можемо запропонувати найкращі умови для придбання продукції в Україні.

• Пропонуємо різні форми фінансового співробітництва: післяплата або переказ суми замовлення на карту Приватбанку. Забезпечуємо оперативну і акуратну доставку по Одесі і інших містах країни.

Чи готові проконсультувати про наявність товару, його характеристики і поточних цінах. Вся продукція, крім одягу, має гарантійний термін, тому не варто побоюватися за її експлуатаційну якість. У рідкісних випадках буває доставка товару з невеликим шлюбом: ми відразу міняємо продукцію на якісну, здійснюючи доставку нової одиниці за свій рахунок.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!