Поставки трюкових самокатів оптом

Продаж трюкових самокатів оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Трюкові самокати є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/463cad13.jpg

Купити трюкові самокати оптом

Трюкові самокати - це можливість проявити креативність на колесах. Це ¬ не просто їзда по прямій: тут можливі різні трюки, яких не зустрінеш при звичайному катанні. Хочете навчитися нестандартної їзді зі стрибками, розворотами, стати героєм в очах своєї дівчини, почути похвалу від друзів? Тоді пора купити трюкових самокат.
В Україні багато молоді зараховують себе в кікскутерістам і самокатерам. Однак лише той, хто професійно володіє просторовими рухами, здатний переміщатися на самокаті в повітрі без падінь і з відточеною технікою рухів, може зарахувати себе до цієї славної кагорти.

Конструкція: на що звернути увагу

• Металева і алюмінієва рами здатні забезпечити міцність і довговічність виробів.
• Маса самоката для трюків вибирається в кожному випадку індивідуально. Легкі самокати можуть отримати деформацію, особливо якщо власник не відрізняється стрункістю тіла. Важкі аналоги менш повороткі, тому в управлінні виникнуть складності.
• Висота трюкового самоката. Якщо ви будете постійно позичати самокат у одного, то можете відчути дискомфорт. Причина полягає в тому, що двоколісний засіб вибирається під зріст користувача.
• Колеса. Найчастіше використовується литий поліуретан, але бувають і надувні варіанти.
Помилка новачків полягає в тому, що вони часто позиціонують себе професіоналами. А це означає, що і набувають трюкові самокати в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі полегшені, для профі. Відсутність навичок в екстремальному катанні і стрибках призводить до поломки дорогих деталей. Адже досвідчений кікскутеріст вже досяг відточених рухів в приземленнях, різких стопах і обертанні, тому не допускає помилок, властивих новачкові. Тому хочеться рекомендувати купити трюкові самокати торгових марок Maraton, Explorer, Scale Sports , щоб отримати товар, що витримує помилки в стрибках учнів.

Пропозиції для оптовиків

Тим, хто зацікавлений в придбанні партії продукції, ми відкриємо всю вигоду пропозиції.
1. Лінійка товарів дозволяє зупинитися на різних виробниках. Вивчивши місцевий ринок, ви визначитеся, які марки є найбільш ходовими. Наявність конкретного трюкового самоката в 3-5 примірниках допоможе обслужити одночасно кілька друзів і залишити частину товару для наступних покупців.

2. У нашій компанії завжди є можливість трюкових самокат купити недорого. Крім приємних цін ми додаємо акційні пропозиції. Економія на закупівлі виразиться в збільшенні прибутку. Хіба не до цього прагне кожен бізнесмен? Зниження вартості пропонується при збереженні вихідної якості товару.

3. Попереджаємо питання: де купити трюкові самокати оптом? Одеса, 7 км, більш подібно при здзвонитися. Побачити представлені моделі в можна в інтернет-магазині «Спорт Екстрім».

4. Асортимент, продажу якого не підв'язані до сезону. Кататися на трюкових самокатах можна з квітня по жовтень. У нас продукція є і в зимовий час. Це означає, що підприємець купує товари в будь-який час року, що дає йому повноцінно підготуватися до початку сезону.

5. Надаємо гарантію. Кожна одиниця опломбована, тому ви будете впевнені не тільки в відмінному зовнішньому вигляді товарів, але і в тому, що ними не користувалися.

6. Завдяки можливостям експрес-доставки бізнес сьогодні успішно ведеться навіть в маленьких населених пунктах. Якщо товар ходовий (уточніть про трюкові самокати у молоді - сьогодні це трендова річ), то його будуть купувати і жителі сусідніх населених пунктів.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!