Поставки роликів квадов ОПТОМ

Продаж роликів квадов оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ролики квади є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/3693c7bcf.jpg

Купити ролики квади оптом

Наскільки талановитий був чоловік, який придумав ролики, які
надягали на черевики! Француз Жан-Жозеф Мерлен представив світу винахід майже 260 років тому. Однак ролики порахували незграбними, а катання на них ¬ незграбним. Через 19 років була придумана нова версія: з колесами в один ряд. Така конструкція виглядала більш естетично, проте вимагала наявності дуже рівній поверхні для переміщення. Навіть плиткова дорога викликала незручності, не кажучи вже про прогулянці по лісових стежках, траві, утрамбованому грунту.

Від 2-х до 70-ти

Сьогодні одним з вуличних трендів в Україні є ролики квади, які стали засобом для корисного дозвілля сімей. Для діток 2-5 років виготовляють продукцію з твердої пластмаси, забарвленої в яскраві тони і оформленої картинками з героями анімації. Дитяча ніжка росте швидко, тому виробник передбачив розсувний варіант нижньої частини черевиків, завдяки якому можна на 3-4 роки забути про придбання нової пари для катання.
Чотириколісні ролики квади дуже люблять підлітки. На них можуть їздити пенсіонери, що підтверджується безліччю прикладів в європейських країнах.

Особливості використання

1. Здатність швидко переміщатися по різним типам покриттів
Хороша вантажопідйомність. Залежно від виробника, платформа квадов витримує 100-120 кг ваги. Торгові марки Maraton, Explorer, Scale Sports дозволяють вибрати кращий дизайн і колір виробів. Є версії, зроблені у формі черевик, і платформи з ременями, що надягають на своє взуття.
2. Стабільність рівноваги
Можна не боятися, що дитина зашкодить руку чи ногу. Стійкі конструкції максимально зручні в експлуатації. Якщо використовувати відповідний захист для рук, ніг і голови, то навіть подряпини при випадкових падіннях на першому етапі навчання будуть зведені до нуля.
3. Ролики квади для дівчаток, хлопчиків, дорослих купують всюди
Київ, Харків, Дніпро, Одеса та інші міста досить швидко підхопили західний тренд, випробував продукцію в справі. Міцна 4-колісна платформа забезпечує стійкість при розгоні і зупинці. При цьому не втрачається відчуття рівноваги: ​​навіть годинне катання не викликає дискомфорту і крепатури м'язів ніг.
4. Гідний вибір під будь-яке завдання

Хочете швидкісну модель, для гри в хокей або фігурного катання, для стрибків, для прояву свого досвіду і крутизни, для бігу, поліпшеною балансування (циркові), для переміщення по будь-, крім кам'янистій поверхні? Все це є і можна придбати в Одесі (7 км).

Оптові поставки

Замовляємо ролики квади дрібним і великим оптом. Це ¬ безпрограшний варіант продукції, який не займе багато місця на вашому складі і стане в нагоді покупцям в будь-який сезон, крім зими.
Тим, хто не знайомий поки з дивно цікавими пристосуваннями для їзди, пропонуємо замовити невелику партію, щоб покупці змогли оцінити перелічені переваги товарів для активного дозвілля. Більшість моделей є знімними, тому незайвим аксесуарів стануть рюкзаки, пропоновані покупцям.
Першими замовниками напевно стануть молоді трюкачі, готові освоїти незвичайні маневри. Тим, хто звик щодня приділяти увагу розвитку свого тіла, ролики допоможуть зміцнювати м'язи ніг, роблячи це легко т із задоволенням. Купити недорого ролики квади рекомендуємо в інтернет-магазині «Спорт Екстрім».
Доступні ціни плюс вигідні пропозиції - саме така фінансова політика найбільше подобається оптовим покупцям. Ми рекомендуємо не затягувати із замовленнями, так як кожен день - це потенційна можливість для отримання прибутку від затребуваних товарів.
Смішні ціни на продукцію для діточок, універсальне зручність для дорослих моделей. Квади розсуваються з 36 по 47 розмір. Купівля однієї пари подарує задоволення для всіх дорослих членів сім'ї.
А ваші покупці вже катаються на роликах квадов?

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!