Поставки двоколісних самокатів ОПТОМ

Продаж двоколісних самокатів оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Двоколісні самокати є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/3119f82f.jpg

Купити двоколісні самокати оптом

Двоколісний самокат для дитини стане в нагоді після 5-ти років. До цього часу діти можуть відрізнятися ка вагою, таки віком.

Параметри оцінки перед покупкою

Щоб вашому сину чи дочці було зручно кататися, купити дитячий двоколісний самокат краще після аналізу його характеристик.

1. Вантажопідйомність
Перші дитячі моделі з пластику розраховані на 25-30 кг ваги, тому, підростаючи, на них можуть ганяти і діти 5-6 років. Однак потрібно пам'ятати, що крім фактичного ваги на платформу доводиться підвищене завзяте зусилля, що формується в процесі поштовху другою ногою. Тому дітлахам краще перейти з 3-х на 2 колеса, над якими знаходиться металева підставка, значно міцніша в порівнянні з пластмасою. Платформи бувають алюмінієві і сталеві.

2. Можливість трансформації
Складну модель дитячого двоколісного «залізного коня» зручно зберігати вдома, брати з собою, виїжджаючи на природу, на канікули до бабусь-дідусів, у відпустку. Розкладання самоката - нескладне, досить пару раз показати дитині цей процес і перевірити, щоб він запам'ятав послідовність дій.

3. Мобільність стійки під кермо
Коли в родині двоє дітлахів різного віку (від 5 років і старше), при відсутності вільних грошей можна придбати один самокат на двох. У такій ситуації здатність керма «збільшувати» довжину стійки дуже стане в нагоді. Та й одній дитині буде користь: він зможе покататися на своєму транспортному засобі не менше 3-4 років, регулюючи конструкцію під свій зріст.

4. Розмір коліс
Що краще: купити самокат з великими колесами або середніми? Маленький діаметр виправданий при катанні по асфальту. Якщо місцевість горбиста (бруківка, асфальт, грунт), то краще брати колеса побільше. Звичайний розмір - 12-15 см, поліпшений - 20 см.
- Пластикові шасі швидко зітруться, тому будьте готові до заміни. Крім того, вони сильно стукають по штучному дорожньому покриттю.
- Поліуретан пружний і хороший в експлуатації.
- Якщо хочеться отримати м'який варіант їзди, вибирайте пневматичний тип коліс.

5. Ширина платформи
Китайські варіанти розраховані по ширині на одну ногу, тому краще вибрати великий самокат, з широкою підставкою. Подумайте самі, як зручніше дошкільнику кататися: ставити після розгону поштовхову ногу рівно позаду передньої або поруч з нею?

6. Гальма
У п'ять років уже хочеться екстриму і врожай, так що просте, тихе катання нецікаво. Додати драйву допоможе гальмо. Також він попередить зазівався водія, миттєво зупинивши транспортний засіб перед ямою, калюжею, насиченою водою грунтом. Деякі хлопці, надивившись на старших хлопців, починають пробувати виконувати стрибки на самокаті, що зручно робити з гальмівним елементом. Зазвичай він знаходиться в задній частині платформи. Є моделі з ручним гальмівним управлінням.

Що купити: двоколісний самокат Scooter, Maraton, Explorer або Scale Sports? Телефонуйте за телефон: (095) 5713947 і ми проконсультуємо.

7. Додаткові елементи
Сюди входять м'які насадки на кермо, антиковзаюче покриття ножний підставки, дзвінок, який попереджає пішоходів. Навіть якщо дитина вечір хай не катається в темряві, він буде радий покупці мигалки для керма.

Купити самокати оптом

Самокат дитячий - повноцінний транспортний засіб, відповідне можливостям маленького водія. Нерідко сім'я набуває відразу 2 або 3 моделі, орієнтовані на вік користувача. Причому одному хочеться двоколісний самокат, де світяться колеса, іншому - позашляховик з різними розмірами шин. Тому продавцеві бажано мати в наявності або з орієнтацією на швидку доставку (якщо покупка здійснюється через інтернет-магазин) хоча б кілька різних конструктивних моделей від 2 до 14 років.

Київ, Дніпро, Харків, Одеса - це лише невеликий список міст, куди регулярно замовляють з доставкою по Україні двоколісні самокати. Якщо ви бажаєте побачити, як виглядає ця продукція, запрошуємо в торговий павільйон на ринок «7 км» в Одесу.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!