Поставки самокатів з сидінням ОПТОМ

Продаж самокатів з сидінням оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Самокати з сидінням є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/36404f00.jpg

Купити самокати з сидінням оптом

Дитина підростає, вчиться ходити. Можна і далі продовжувати садити його на вулиці в коляску, однак набагато цікавіше малюкові буде кататися, якщо купити самокат з сидінням. Багато батьків навіть не в курсі такої технічної штуки, хоча можуть жити у великих містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі.
Конструкція самоката з сидінням має повноцінне місце для пасажира, кермо, упор для маленьких ніжок і батьківську ручку, що дозволяє на перших порах керувати транспортним засобом, перебуваючи за спиною свого чада.

Конструктивні особливості

1. Схема розташування коліс буває двох типів: «два + один» або «один + два». У першому випадку «кругла парочка» знаходиться перед водієм, а в другому - позаду сидіння. Згодом, якщо модель допускає знімання сидіння, дитині буде зручніше починати свій старт при наявності двох коліс попереду. Варіант розміщення ззаду двох коліс нагадує колясочний: батькам буде легше перевозити малюка на самокаті.

2. Сидіння робиться зі спинкою або при відсутності її. Для малюка після року регулярно тримати спину прямо ̶ досить важке заняття, тому він може почати вередувати на прогулянці. Спинка нагадає про колясочні комфорті, коли можна відкинутися назад і відпочити. Якщо вашому синові або доньці вже виповнилося 2,5 року, можна доглянути модель з одним сидінням.

3. Кошик для іграшок - хороший аксесуар, куди легко поміщаються невеликі речі для вуличної гри. Може навішуватися на кермо або стаціонарно розміщуватися позаду дитини.

4. Захисний капюшон над головою зручний при активному сонці або коли малюк вирішила подрімати. Для тих, кого батьки катають з 1-1,5 років, зроблені бічні обмежувачі-півкола, що виключають падіння малюка на землю.

Перший самокат приємно здивує ваше чадо, дозволяючи краще бачити все навколо і відчувати себе більш дорослим! Крім зорового задоволення, у дитини зміцнюються м'язи спини, з'являється правильна постава. Коли малюк трохи підросте, можна зняти керуючу ручку і надати чаду самостійно пізнавати світ на колесах.

Продаж самокатів з сидіннями оптом

Колясочний період набрид, а дитина вже активно і самостійно тупотить по доріжці? Батьки починають доглядати для нього альтернативний засіб пересування. До велосипеда ще далеко, тому вибирається самокат з сидінням.

Чому ми пропонуємо власникам магазинів з дитячою тематикою купити самокати з сидіннями оптом?
• Одна-дві одиниці товару швидко продалися і більше нічого не залишилося. До вас будуть звертатися потенційні покупці, починаючи з середини весни і до першого снігу. А якщо запропонувати нічого або потрібно чекати поставки товару, то це - прямий збиток, адже люди підуть шукати потрібні речі до інших продавців.

• Проаналізуйте купівельний рефлекс клієнта. Коли товар пропонується за все в одному виді, то нерідко виникають суперечності щодо його купівлі: то колір не влаштовує, то модель не та, що хотілося б, то ще якась опція не сподобається. Маючи 2-3 різних типи самокатів з сидіннями, ви надаєте шанс самостійного вибору. Запропонувавши відрізняються між собою торгові марки Maraton, Explorer, Scale Sports, ви тим самим стимулюєте клієнта зробити покупку. А коли ваш асортимент ширший, ніж у конкурентів, то і люди будуть приходити частіше.

• Мами в Україні, що гуляють з дітьми на майданчиках, часто спілкуються між собою, вихваляючись вдало зробленими покупками. Наприклад, збереться п'ять мам, одна з яких розповість про недавно купленому транспортному засобі для малюка і обов'язково вкаже, ніж сподобалася покупка. Хіба інші мами, дізнавшись, де був придбаний корисний товар, не захочуть придбати його для своїх улюблених чад? Готуйтеся: «сарафанне радіо» зробить свою справу, покупці прийдуть до вас і потрібно, щоб товару вистачило на всіх бажаючих.

Найвигідніше буде купити самокати з сидінням оптом на ринку Одеса, 7 км. У віддаленому режимі це вдасться зробити в інтернет-магазині «СпортЕкстрім».

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!