Поставки захисних шоломів ОПТОМ

Продаж захисних шоломів оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Захисний шолом є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/299870e22.jpg

Купити захисний шолом оптом

Шолом купується дорослому і дитині з метою захисту голови від можливих ушкоджень при падінні. Він стане в нагоді для катання на роликах, велосипеді, скейті, самокаті. Падають найчастіше новачки і ті, хто вчиться виконувати трюки.

Варіанти шоломів

Тим, хто поставив собі завдання серйозно розібратися в тематиці шоломів, пропонованих на Україні, допоможе інформація, яка визначає види головних захисних аксесуарів.
• Казанок - для трюкових комбінацій і швидкої їзди. Даунхілци, тріалци, ролери, скейтбордисти люблять його за невеликий розмір і хорошу вентиляцію.

• Трековий - використовують Стрітер і професіонали. Має витягнуту форму, що поліпшує аеродинаміку при гонках. При звичайній їзді досить некомфортний.

• Шосейний - довгастої форми і з вентотверстіямі.

• Крос-кантрі - шолом зі знімним козирком, який використовується для регулярного аматорського катання.

• Фул-фейс - рекомендований для швидкісних райдерів при спуску в горах. Відрізняється максимальною закритістю обличчя та голови.

У Харкові, Дніпрі, Києві, Одесі велика кількість шанувальників здорового способу життя, які у вільний час відправляються поїздити на наявному вигляді транспортних пристосувань.

Поради продавцеві

Торгові марки Maraton, Explorer, Scale Sports - це продукція, за яку не соромно перед покупцями.

1. Підбирайте клієнту таку модель, яка не буде тісною і занадто вільною для його голови, а також залишить відкритими очі і вуха.

2. Якщо дитина чинить опір примірці і покупці, поясніть, що він буде круто виглядати, як справжній гонщик.

3. Ремені, що регулюють прилягання аксесуара до голови, повинні відрізнятися міцністю і можливістю для дитини 7-10 років самому налаштувати їх під себе.

4. Орієнтуйтеся на більш легкі моделі, які функціонально підходять під кокнретний тип катання. Для роликів і скейта в Україні вибирають моделі котелкового типу, в яких на скронях і потилиці передбачена бόльшая захист, розрахована на випадкове перекидання назад. Велосипедистам краще брати шолом з козирком: вони постійно дивляться вперед і змушені мружитися при яскравому світлі.

5. Вироби для вуличної їзди пропонуйте з вентиляційними отворами, що забезпечить надходження повітря до збудженої голові.

6. Купити шолом на виріст або «на око» буде неправильним. У кожної людини свій розмір голови і те, що підійде одному, абсолютно не влаштує іншого, навіть якщо двоє людей ̶ однолітки. Рекомендуйте батькам приходити на примірку разом з дитиною і е радьте купувати дорослому цю продукцію на подарунок.

7. Пояснюйте покупцям, що шолом, переданий «у спадок» від старшого дитини друзів або родичів, може виявитися непридатним, якщо на ньому є тріщини. Коли порушена цілісність двошарового пластику, він не зуміє повноцінно уберегти голову при ударі.

Шолом - це гарантія відсутності сильних пошкоджень голови, тому економити на подібному аксесуар можна. Рекомендуємо купити захисні шоломи оптом, різних розмірів, конфігурацій і кольорів.

Чому «СпортЕкстрім»

Ми працюємо на ринку спортивних транспортних засобів та інвентарю досить довго, маємо хорошу репутацію серед оптових покупців. Офлайн-магазин розташований в районі Одеси (7 км), а онлайн-ресурс допомагає оцінити асортимент і вибрати бажані товарні позиції.

Співпрацюємо з оптовими замовниками по всій країні, допомагаючи їм організувати і просунути бізнес на новий щабель прибутковості. Запрошуємо вас поповнити ряди наших партнерів, які на серйозному рівні займаються продажем транспортних засобів для вуличного хобі.

Постійні акційні пропозиції дають можливість недорого купити партію товару і успішно його реалізувати. Встановлений графік роботи дозволяє обслуговувати клієнтів в будь-які дні тижня.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!