Поставки триколісний самокатів ОПТОМ

Продаж триколісний самокатів оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

триколісний самокати є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/product/l/44862241.jpg

Купити триколісний самокати оптом

На вулиці так багато розваг. Одним з улюблених для дітей і дорослих в Україні є катання на самокатах. В інтернет-магазині представлено багато торгових марок, серед яких особливим попитом користуються Scale Sports, Explorer і Maraton. На самокати триколісні відгуки тільки позитивні, замовлення отримують в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах.

Розташування коліс

Щоб триколісний самокат купити вигідно і швидко, звертайтеся в компанію «Спорт Екстрім». Виробниками розроблено 2 модифікації вуличного транспорту для дітей.

1. З одним переднім і двома задніми колесами.
Самокат з похилим механізмом без гальм виключає різкий зупинку, яка здатна привести до падіння малюка. При повороті потрібно бути акуратним, так як вони не відрізняється маневреністю. Привчати малюка до набору швидкості легко, поставивши його спочатку на горизонтальну платформу двома ногами. Як тільки він зрозуміє принцип дії самоката і перестане боятися робити поштовхи ногою, можна практикувати самостійну їзду. Відсутність гальм і підшипників виключає стрімкий розгін.
Також дитини треба навчити вчасно зупинятися, щоб задній колісної базою не наїхати на ніжку, яка здійснює поштовх.

2. З одним заднім і двома передніми колесами.
Модель вважається більш рівноважної, так як найбільш широка частина розміщується за п'ятою, що зручно для їздця. Поворот здійснюється нахилом тулуба і поворотом керма за допомогою пружин - це також зроблено з метою безпеки початківця гонщика, щоб різко не зміщувати центр мас. При цьому виробляється звичка управління своїм тілом, який в подальшому стане в нагоді при освоєнні їзди на велосипеді. Ножні гальма навчити коригувати моменти екстреної зупинки.

Дитина повинна засвоїти, що при попаданні переднього колеса в яму він може зіткнутися зі стійкою для керма. Тому краще нерівності об'їжджати, а якщо все ж не побачив, то спробувати зістрибнути з транспортного засобу.
На триколісний самокат ціна підбирається в залежності від бренду і опцій. Тим, хто хоче заощадити, рекомендуємо купувати спочатку самокат з батьківською ручкою. Згодом її можна зняти і отримати засіб без зовнішнього управління.

Попрощайтеся з коляскою

Для однорічних дітлахів створено триколісний самокат з сидінням і спрямовуючої ручкою ззаду, якою управляють батьки. 2-3-річним чадам батьки вибирають транспортний засіб з самостійним переміщенням. Є самокати в модифікації «беговел», завдяки яким у малюка зміцнюються литкові м'язи.

https://sport-extrim.com/images/product/l/480808596.jpg

Багато набувають дітлахам вуличні транспортні засоби з кошиком або багажником, що зручно, коли хочеться взяти з собою іграшки, пляшку для води, мокрі серветки для рук забруднені чада. Ефектно виглядає у вечірній час самокат з світяться колесами триколісний. Дуже зручні в експлуатації моделі зі складним механізмом, що дозволяють без проблем їздити в громадському транспорті і перевозити самокат в багажнику автомобіля.

Починати навчання на засобах, які активуються поштовхом ноги, краще з 3-х коліс. Дитині складно відразу тримати рівновагу, тому доданий спереду (ззаду) колесо додасть впевненості в перших рухах. Важливо не економити на захисних засобах: шоломі, наколінники, налокітниках, зменшуючи ступінь ушкодження шкіри і голови при падіннях.
Три колеса використовуються не тільки в дитячому транспорті: їх встановлюють на трайк, зіпи, флікери, якими із задоволенням користуються дорослі.

Придбати і не пошкодувати

Важливою особливістю покупки є тривалість її використання. Цьому питання ми приділяємо особливу увагу: триколісні самокати для дітей від року і двох років служать братам і сестрам, передаються сусідам після того, як маленький власник підростає.

Візуально оцінити переваги моделей і самостійно забрати покупку можна на ринку «Одеса, 7 км». Щоб купити самокати оптом, звертайтеся в інтернет-магазин Sport Extrime. Контактний телефон: (095) 5713947.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!