Поставки Ріпстік ОПТОМ

Продаж Ріпстік оптом

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: +38 (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ріпстік є різних видів і розмірів, асортимент і оптові ціни висилаємо на Вашу пошту при вказівці телефону.

Також можлива співпраця по Дропшиппінг, пишіть пропозицію на пошту

https://sport-extrim.com/images/upload/14824a07c.jpg

Купити Ріпстік оптом

Сьогодні часто можна зустріти молодих людей в парках і просто на вулиці, що катаються на трохи дивному скейтборді - Ріпстік. Цей спортивний аксесуар має пластикову дошку, що складається з двох платформ з зубчастими краями.
Ріпстік - досить новий вид вуличного мобільного транспорту на спортивному ринку України, який швидко став популярним серед хлопців і дівчат. Кожен підліток почуває себе «в тренді», якщо у нього є Ріпстік зі стильним малюнком на платформах.

Переваги

Оптові покупці спортивних товарів вже знають, що таке Ріпстік. За конструкцією він аналогічний двоколісному скейтборду і відрізняється тільки формою дошки.
Ріпстік розвиває помірну швидкість, при цьому дозволяє виконувати активні розвороти і повороти. Цей спортивний аксесуар «два в одному»: він може бути тренажером для розвитку стійкості тіла, координації та спритності, а також відмінним персональним фітнес-тренером.
Ще одна перевага Ріпстік - низький ступінь травматизму під час катання. Якщо скейтер випадково впаде, то Ріпстік чи не перевернеться, а ляже на бік, таким чином, людина встигає зорієнтуватися і швидко вскочити на ноги.

Гарантія якості

Купити Ріпстік оптом в онлайн супермаркеті «Спорт екстрим», означає зробити 100% правильний вибір. Ми реалізуємо товар виключно сумлінних виробників.
Представлені в каталозі Ріпстік виготовлені їх якісних деталей і матеріалів. Дошка, що складається з двох платформ, зроблена з гнучкого і одночасно міцного пластику. Для кращої маневреності платформи скріплені між собою спеціальною сталевою основою. За рахунок такої основи Ріпстік витримують вагу до 95 кг.
Прикріплені до платформ колеса виконані з високоякісного поліуретану, завдяки чому на рісптіке можна пересуватися практично безшумно. У певних моделях колеса світяться.

Аксесуари для Ріпстік

Часто наші оптові партнери разом з товаром цієї лінійки набувають і запасні колеса для Ріпстік. Навіщо вони потрібні?
Суть в тому, що при активному і частому використанні переднє колесо скейта стирається швидше, ніж заднє, тому бажано їх періодично міняти місцями. Згодом колеса втрачають свою первісну форму, і Ріпстік стає менш стійким. В цьому випадку запасні колеса стануть паличкою-виручалочкою для ріпстера.
У нас ви можете придбати колеса оптом по самій демократичній ціні.

Доставка

Купити Ріпстік оптом в інтернет магазині «Спорт Екстрім» не складає труднощів, а сам процес вибору і замовлення займає мінімальний час. При необхідності наші консультанти готові проконсультувати вас по цій групі товару і допоможуть підібрати найбільш ходові моделі. Якщо у вас виникли складності з транспортуванням, вони і в цьому випадку порадять вам оптимальний варіант доставки за вказаною вами адресою.
У нашому каталозі спортивних транспортних засобів ви знайдете цілу лінійку Ріпстік різних моделей і кольорів з доставкою по всій Україні!
Ми піклуємося про свою репутацію! Співпрацюючи з нами в даній сфері, ви убезпечите свій бізнес і вкладення від поширених підробок і обману. Купивши оптову партію Ріпстік на сайті sport-extrim.com, ви швидко реалізуєте їх роздрібного споживача і знову повернетеся до нас з новим замовленням.

Дзвоніть прямо зараз!
Оптові ціни висилаються за запитом на Вашу електронну адресу

Контакти
Тел: (095) 5713947
Email: sportextrim12@gmail.com

Ми працюємо для Вас і вашого бізнесу!