5 кращих моделей самокатів 2020 року

Кращі моделі самокатів вибираються із сукупності технічних характеристик і користувацьких переваг. Розповімо про 5 кращим моделей самокатів, пропонованих в 2020 році.

1. Малята можуть освоювати триколісний самокат, починаючи після 1,5 років. Однак є моделі, які можна придбати і раніше. Кращим в рейтинговій оцінці покупців вважається MARATON GLOBAL PLUS. Його особливо - наявність знімного сидіння, завдяки чому модель спочатку служить беговел, а потім перетворюється в самокат. Більша пара передніх коліс (Ø121 мм проти Ø80 мм) дозволяє правильно освоїти поштовх, необхідний для початку переміщення. Самокат з сидінням розрахований на вагу до 25 кг, що зручно для великих діток.

https://sport-extrim.com/images/upload/503dbfad.jpg

2. Якщо вам більше подобається конструкція «1 + 2» (переднє колесо одне і побільше, ззаду встановлені два, але трохи менше), зверніть увагу на модель [https://sport-extrim.com/item/246-kupit-camokat- scooter-steel SCOOTER STEEL]. Німецька якість не дасть розчаруватися, адже триколісний самокат стійкий настільки, що навіть може здолати шлях по дрібній щебінці і піску. Дуже добре підходить для трьохлітки-непосиди, яка напевно захоче випробувати новинку на фортецю. Самокат зроблений з неіржавіючої сталі, задня частина платформи виключає зісковзування ніг з деки. Щоб вуличне засіб отримувало менше подряпин (нерідко діти зіскакують з самокатів і біжать далі, кинувши на землю свого колісного друга), на кермо встановлені гумові гріпси і центральна протиударний подушка.

https://sport-extrim.com/images/upload/246bb1dac.jpg

3. У категорії від 7 років виграє по всіх позиціях самокат FAST. Модель, розрахована на допустима вага від 90 кг, стане відмінним вуличним девайсом. Складна модель з ножним гальмом забезпечує швидкий розгін і зупинку. Дітям подобається, що двоколісний самокат нагадує дорослий варіант. Міцні великі поліуретанові колеса, дозволять безшумно кататися. Ця модель компактна, завдяки надійній системі складання.

https://sport-extrim.com/images/upload/32602939.jpg

4. MARATON DECIDER - двоколісний самокат для доріг, що підходить для дітей від 7-ти років. Складаний (що збільшує цінність вироби при поїздках), легкий (зроблений з міцного авіаційного алюмінію), має міняє висоту, досить широкий кермо, який піднімається від рівня землі до 100 см. Досить маневрена техніка, здатний набирати велику швидкість при їзді по рівному покриттю. При цьому відчувається м'яка підвіска, згладжує нерівності шляху. Колеса діаметром 200 мм здатні витримати дорослого, так як граничне навантаження становить 100 кг. Цінується за високі експлуатаційні характеристики. У конструкції застосовані запатентовані американські розробки на заднє крило і складаний механізм.

https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_7070_2.jpg

5. MARATON DISTRICT BLACK ─ трюкових самокат, одна з найбільш міцних моделей, що витримують запаморочливі стрибки. Відноситься до професійних моделей високої якості. Добре як для новачків, які освоюють ази повітряних фінтів, так і для бувалих райдерів, що викликають заздрість у менш підкованих колег. Висота коліс 110 мм, міцна рама, допустима вагова навантаження ─до центнера. Єдине, до чого доведеться звикнути - це невисокий кермо. Однак стόіт відзначити, що рульова система трюкового самоката зроблена на підшипниках промислової групи, а це означає, що в разі невдалої серії стрибків придбати змінні механізми легко. Дека невелика, маневрена, зі злегка зміненою проти класичною формою - дуже вдалий для вивчення техніки стрибків «греб» і «тейлвіп». Балансування забезпечується винесенням з ребрами жорсткості.

https://sport-extrim.com/images/upload/4695f238.jpg