Як вибрати дитячу захист для роликів?

Прийшов час вашому чаду встати на перші колеса? Тоді знадобиться дитяча захист для роликів. Без неї не можна випускати новачка-роллера, тому ми детально розберемо, з чого складається комплект і як не помилитися при покупці.

https://sport-extrim.com/images/upload/6-pcs-set-Hand-protection-elbow-kneepad-skating-shoes-child-skating-shoes-roller-skates-skating-shoes.jpg

Чому це необхідно
Діти не зможуть тримати рівновагу на рухомій платформі, тому дорослим потрібно в обов'язковому порядку придбати до роликів комплект захисту. Батьківська турбота виключить появу сильних ударів, струсів мозку, пошкоджень кінцівок при падіннях (а вони неминучі в перший тиждень освоєння нового розваги). Другою причиною при реалізації наміру купити дитячу захист для роликів є відсутність болю при ударі, виняток появи страху, через який улюблений малюк відмовиться далі вчитися кататися.

Основні елементи захисту

1. Перша частина аксесуарів для рук називається наладонниками (рукавичками). Пластик, який вдягають на внутрішню частину руки, вибирається міцним, щоб при падінні не пошкодити шкіру і зафіксувати зап'ястя в стаціонарному положенні. Друга частина - налокітники. Вони сдемпфіруют удар рук посередині, запобігти появі ріжучої болі в ліктьовому суглобі.
2. Захист для ніг - наколінники. Найчастіше дітлахи перекидаються на попу і падають на коліна. М'які манжети допоможуть краще зафіксувати вироби на кінцівках.
3. Шолом є більше превентивним заходом протиударного типу. Діти рідко вдаряються головою при падінні, проте вони можуть в'їхати в дерево, лавку, зіткнутися з парканом.
https://sport-extrim.com/images/upload/126505f71.jpg
4. Для батьків, які намагаються максимально усунути всі потенційні небезпеки до їх появи. Додатковий лайфхак, який відсутній в будь-якому комплекті виробників, але його можна відшукати на інтернет-просторах - дитяча захист для роликів з боку куприка. Прямокутна накладка з ременями для ніг охоронить від больових наслідків п'яту точку і геніталії.

Рекомендації по вибору

• Приділіть особливу увагу виробникам дитячої захисту для роликів. Дешевий китайський варіант заощадить пару сотень гривень, однак пластик в ньому крихкий, а кріплення не завжди відрізняються надійністю. Або ви готові витратитися на МРТ, рентген, лікування переломів і вивихів, перевірку на УЗД після удару живота? Тому не пошкодуйте свого вільного часу, щоб вивчити пропозиції і вибрати правильного виробника.
• Дуже важлива можливість змінювати внутрішні розміри накладних частин. У кожної дитини - свій обхват рук і ніг, індивідуальний розмір голови, в зв'язку з чим необхідне коригування всіх аксесуарів під конкретного малюка. При цьому дитяча захист для роликів не повинна викликати дискомфорт при пересуванні.
• Шолом зі значною перфорацією виключить рясне потіння голови. Діти в більшості випадків невтомні: якщо вони зможуть швидко навчитися процесу їзди, то будуть ганяти на роликах, як то кажуть, до упаду.
Ми знаємо, що запропонувати, щоб ви зуміли купити дитячу захист для роликів. Іногородніх замовників наші співробітники готові проконсультувати в телефонному режимі.