Як кататися на трюкових самокаті?

Якщо прогулянкове катання і карвінг вас перестали влаштовувати, значить, пора освоїти трюки на трюкових самокаті. Дізнайтеся деякі тонкощі про конструкції і елементи, необхідні для здійснення фінтів.
https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_7847.JPG

Що в самокаті інше? Кікскутер дуже міцний, він не складається, так як має зварену раму, тут встановлені маленькі і жорсткі колеса (прощай, м'яке приземлення і комфортний хід).
Як кататися на трюкових самокаті
Їздимо самі або катаємося «в колективі»? Щоб освоїти трюки, спочатку потрібно потренуватися на самоті. А краще - під досвідченим керівництвом на споті або рівному асфальті, після чого можна переходити в обладнаний парк.
Трюки на трюкових самокаті вивчаються поступово. Складні варіації складаються з ряду простих елементів, які, якщо не освоїти, то отримаєш травму (від синяка до розтягнення зв'язок і переломів). Не забуваємо про захист голови шоломом. У перші рази можна користуватися накладками на долоні і наколінниками. На п'яту точку краще не приземлятися, вона відкрита для пошкоджень.

Існує кілька правил, завдяки яким катання стане більш безпечним і для новачка, і для поруч знаходяться кікскутерістов. Отже, отримуйте корисні поради з приводу того, як кататися на трюкових самокаті.

1. Не лізь вперед, розштовхуючи інших людей. Спочатку потрібно подивитися, в якому напрямку і з якою періодичністю переміщаються по скейт-парку решта учасників.
2. Близький обгін заборонений. У цей момент попереду їде може готуватися до виконання трюку, тому йому знадобиться більше вільного простору, ніж при вільному катанні.
3. Плануючи черговий jump-маневр, озирнися, щоб ніхто не завадив його виконати. Стережись конструкцій зі «зустрічну», де зіткнення відбуваються з великою силою.
4. Нескінченне наяріваніе кіл - поганий спосіб «вписатися» в число самокатеров при наявності великої кількості народу в скейт-парку.
5. Якщо хочеться відпочити - зроби це осторонь, а не сідай біля рампи і разгоночное елемента шляху.

Види трюків на самокаті

Якими навичками повинен володіти самокатер і що йому належить освоїти?
- банні-хоп (норхоп, стрибок) включає в себе вміння піднімати свій транспортний девайс в повітря, стрибати паралельно з ним і кататися на носках.
- Ікс-ап виконується з поворотом керма в просторі і поверненням його в початкове положення при приземленні.
- Хіппі-джамп на увазі стрибок вгору при їде трюкових самокаті, притримуючи його однією або двома руками.
- Передній мануал здійснюється при їзді на одному колесі.
- Фейк. Визначається, як їзда назад. Тут важливо навчитися приймати миттєві і правильні рішення, що стосуються поворотів.
- Поуг - ривок вгору на задньому колесі з одночасним натисканням на гальмо.
- Більш складний вид трюку на самокаті ─ ноуфутер, що складається з стрибка з максимальною розстановкою ніг, перебуваючи над самокатом.
- Як-аут. Пружинистий стрибок вгору разом з самокатом, потім швидкий поштовх по деці в повітрі ногами, приземлення на вирівняну основу.
- Ноус пілот. Перекладається, як проворот дошки, яка виключає стрибок райдера.
- Тейлвіп. Включає в себе обертання деки після удару носком задньої ноги, перебуваючи в польоті.
Ми віримо, що ви швидко освоїте необхідні прийоми і будете точно розуміти, як кататися на трюкових самокаті.