Види беговел, який вибрати?

Дитячий вік між роком і трьома присвячений безлічі відкриттів. Найбільші непосиди пихтять і прагнуть вилізти з коляски, щоб помацати листочок на кущі, камінчик під ногами, пробігає поруч вуличне тварина. Батькам доводиться постійно бути напоготові через невгамовної енергії своїх чад. А може, краще дозволити їм активні рухи, пересадивши з коляски на беговел?
https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_8108.jpg

Види беговел для дітей

1. Для годовасіков і дволіток. Малюкові непросто освоїти науку водіння, тому він часто буде відволікатися на сторонні речі або згадувати, як рухатися далі. Для цього вікового періоду рекомендовані беговел в формі каталок. Вони мають 4 колеса (2 х 2), широке, подовжене сидіння, так як малюк ще не відчуває кордонів і може ненароком впасти. Хорошим прикладом є модель PukyLino. З цієї ж серії Puky Wutsch розрахований на 2-3 роки і доповнений ящиком для вуличних іграшок.

2. Після 1,5-2-х років для дітей вибирають беговел на 3 колеса. Вони теж дуже стійкі, тому можете не боятися за свою дитину. Найчастіше набувають моделі з пластику.

3. Велобалансір - беговел у вигляді мотоцикла для дітей. Випускають з дуже міцного пластику, колеса здвоєні і більше нагадують поверхню широкого катка для асфальту. Два колеса відмінно готують дитину до велосипедно-самокатную періоду. Такі моделі добре підходять для великих дітей. Вага виробів сягає 6 кг, тому іноді виникають труднощі, коли треба нести транспортний засіб і тримати дитину на руках.

4. Трансформер - найцікавіша в технічному плані модель. На такий беговел ціна вище, але і можливостей у нього більше. На ньому може їздити і школяр початкових класів, гуляючи разом з молодшим братом чи сестрою, так як здатні витримати вагу до 30-35 кг. Можливості рами допоможуть перетворити беговел в самокат. У продажу можна зустріти моделі з педалями, що імітують велосипед. Виробники для ряду марок надають полози, швидко змінюють річний вид транспорту на зимовий. Складна конструкція особливо зручна для міських квартир з позиції зберігання.

5. Двоколісні моделі набувають для дітлахів 2-4 років. Вони зручні, маневрені і також модулюються висоту пари «кермо / сидіння». Рама робиться з дерева, міцного пластику або металу.

6. Велосамокат - найбільш наближений варіант конструкції до велосипеда. Його ще називають «беговел у вигляді мотоцикла». Підходить для досвідчених дитячих гонщиків, які не мають проблем з рівноважним утриманням тіла при їзді і страхом перед високою швидкістю при переміщенні. Для юних гонщиків в моделях передбачена підніжка, куди зручно ставити ступні після розгону при русі по похилому шляху.

7. Цікавою модифікацією вважається модель беговел Bradex, що має заднє колеса у вигляді футбольного м'яча. Беговел розрахований на вік 4-7 років. Особливість конструкції полягає в тому, що м'яч виймається, а після гри знову ставиться на колишнє місце. І кошика для нього не треба. Відмінна задумка для тих непосид, яким потрібно багато встигнути під час прогулянки.

У нашому інтернет-магазині покупцям доступний вибір класичних, незвичайних і модних моделей беговел.