5 причин полюбити ролики

Вам подобаються роликові ковзани? Що більше віддаєте перевагу: дивитися на тих, хто катається або їздити самому? Тим, хто живе в Парижі, можна щотижня брати участь в 45-кілометровій пробіжці по нічній французької столиці. В Одесі традиційно в останній літній місяць проходить Фестиваль ролерів, який об'єднує на 2 дня райдерів з різних міст України.
Якщо у вас ще не з'явилося бажання купити ролики, ми розповімо, чому це потрібно зробити.
https://sport-extrim.com/images/upload/DSC_5957.jpg

Ролики: must have

1. Проведення часу на свіжому повітрі - це здόрово! Навіть посидіти на лавці біля парадного корисно, але якщо «встати на колеса», то вам відкриються багато цікавих шляху в межах свого міста, куди не завжди встигнеш потрапити пішки. Спробуйте познайомитися з дівчиною і влаштувати роликове побачення. Вражень виявиться чимало.

2. Встаньте на роликові ковзани, щоб ваші дітки брали приклад зі своїх активних батьків. Надалі їх буде набагато легше «відірвати» від гаджетів, замінивши шкідливе заняття на корисне. Ще однією відмінною ідеєю буде проведення спільних уїк-ендів з чадами, влаштовуючи спільні покатушки.

3. Вибирайте свій темп катання.

- Тут можна насолоджуватися неспішної їздою, розмірковуючи про щось приємне, обдумуючи проблему або слухаючи музику (стиль «рекріейшн»).
- Катайтеся на стадіоні, виконуючи прості фігури із розвороту і короткому гальмування (стиль «фітнес).
- Підліткам та молоді цікавий фріскейт, що має на увазі переміщення на роликових ковзанах з перешкодами і трюками. Хочеться стати відомим на інтернет-просторах? Красиво зроблене відео набере безліч лайків в соцмережах.
- Шанувальникам спідвею (стиль «агрессив») потрібні особливі ролики, здатні долати нерівний шлях, стрімко переміщатися з невеликих гірок. Отримайте свою порцію яскравого екстриму!
Якщо вас цікавлять змагальні моменти, освойте динамічний хокей на роликах, який придумали американці. Можливо, вас захоплений скейт-крос, що складається з руху по рівних і піднесеним ділянках колії (аналог «агресиву», але в більш м'якій формі). Ще один варіант для різноманітного катання ─ Спідскейтинг, розрахований на швидкі ноги.

4. Ролики нешкідливі для навколишнього середовища і дуже корисні для катається. Ви тренуєте м'язи, спину, вестибулярний апарат, прес, отримуєте нормалізацію ваги тіла, стаєте більш вправними і моторними. Знаходження на свіжому повітрі протягом 1-2 годин формує хороші умови для міцного сну, наповнює вечірнім позитивом, дозволяє швидше відійти від денної суєти.

5. Навчатися їзді на роликових ковзанах можна, починаючи з 5-ти років (на КВАДО - з 3-х років) і до того моменту, як дозволяє здоров'я. За кордоном багато пенсіонерів катаються по паркових і пішохідних доріжках, отримуючи заряд бадьорості і гарного настрою. Чим гірше наші люди? А тим, хто постійно переміщається на особистому автотранспорті, рекомендуємо купити ролики якомога швидше, щоб виключити наслідки гіподинамії.
Тепер вам ролики не здаються дитячим розвагою? Вибирайте відповідну пару, а ми доставляємо її по Україні. Катайтеся 1-2 тижні і обов'язково залиште свій відгук на сторінках сайту sport-extrim.