Що подарувати дитині?

Навесні, коли припиняється відлига, а тротуари стають сухими, дітлахи із задоволенням проводять на вулиці кілька годин в день. Миттєво «заселяються» будівельниками пісочниці, утворюється черга до гойдалок і починається весела метушня на гірках.
Дітворі 1,5-2 років через тиждень це вже злегка набридає: хочеться частіше тікати з майданчика, досліджуючи «далекі дали». І тільки строгий окрик мами або усмиряє ляпас повертають чадо в безпечне місце: подалі від внутрішньобудинкових доріг, ям, урн і інших дослідницьких принад молодого покоління. Нерідко наслідком такої «несправедливою» заходи служить голосний плач і відвертий непослух, виражене в лежанні на піску, киданні іграшок. Але ж так хочеться, щоб прогулянка була в радість і дітям, і тим, хто їх супроводжує!

Чому така поведінка?
Насправді - все нормально, ваш малюк росте і його пізнання навколишнього світу розширюється. Такого вже не втримаєш в колясці, але можна знайти спосіб захопити дитину, щоб він міг виплеснути невгамовну дитячу енергію.

Купити беговел . Прекрасна можливість зміцнити ніжки в динаміці рухів! Дитина вчиться тримати рівноважний стан, а також одночасно або по черзі працювати ногами, виробляючи активні толкательние руху.
https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_8108.jpg
Купити самокат . Чудовий тренажер для всього тіла, що виробляє зосередженість, уважність, радує швидкісними характеристиками руху. Для Малишастік є продукція з сидінням, дітлахам постарше будуть цікаві 3-х-, а потім - 2-хколёсние варіанти, підлітків зацікавлять електросамокати і трюкові моделі.
https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_7070_2.jpg
Купити ролики . Цей вид пересування підходить для активних в спілкуванні дітей та інтровертів, яким не потрібна компанія. Можна влаштувати догонялки або намотувати кола, слухаючи музику, думаючи про щось в розслабленому режимі. Для малюків вибирають квади, дітлахам після 5-6 років підійдуть «лінійні» колеса.
https://sport-extrim.com/images/upload/DSC_2153_2.jpg
Купити скейтборд . Скейти, Ріпстік, борди, круїзерів, пенні - різновидів вистачить для будь-якої фантазії їздця. А для виконання фінтів потрібен час і наполегливість.
https://sport-extrim.com/images/upload/155784246.jpg

Що подарувати дитині

Як урізноманітнити дозвілля свого маленького чада? Чим захопити дошкільника? Яким способом скоротити інтернет-перебування дитини середніх класів в телефоні і ноутбуку? Подаруйте хлопчикові чи дівчинці радісні емоції, виражені в покупці запропонованих вище вуличних девайсів.
1. Це стане приводом для виходу на вулицю в гарну погоду.
2. Чи допоможе ненав'язливо отримувати корисну фізичне навантаження.
3. Розширить коло знайомств серед одноліток.
4. Чи додасть позитиву в життя (фізичні розваги на вулиці завжди супроводжуються емоційним підйомом).
5. Сформує хорошу звичку для гармонійного розвитку організму.

Інтернет-магазин «Спорт-Екстрім» сформував лінійку товарів для вуличного дозвілля, яка регулярно поповнюється новинками від виробників. «Колісний» асортимент пропонується на вік від 1 року і старше. Також у нас можна придбати комплекти захисту для ролерів і футбольні м'ячі для завзятих любителів голів.