Як вибрати двоколісний самокат

Виниклий спір між любителями велосипедів і двоколісних самокатів щодо того, чим частіше користуються, триває. Любителів педального катання чимало, однак вікова межа в більшості випадків зміщується більше вгору, починаючи від 5-7 років і до людей старшого покоління.
Що стосується самокатів з 2-ма колесами, то на них можна починати свій шлях райдера вже з 4,5-5 років. Тут аудиторія користувачів більш молода: від дошкільнят до людей середнього віку.

https://sport-extrim.com/images/upload/32602939.jpg

Підходимо до придбання серйозно

Щоб купити двоколісний самокат, треба враховувати ряд факторів.

1. Вік катається. Дитині, вперше встав на платформу, зручно, коли гальмо розташований ззаду, а не на кермі. Тим, хто вже освоїв техніку водіння, можна брати модель з гальмами на кермі або ручними і ножними разом.
2. Вантажопідйомність. Коли катається є дитина у віці до 7-ти років, йому досить моделі, що витримує 30 кг ваги. Європейці випускають двоколісні самокати, орієнтовані на масу дитини до 50 кг. А якщо вуличне засіб купується для всієї родини, в якій діти вже досягли підліткового віку, беріть модель на 70 кг.
3. Призначення. Для неспішного катання, швидкісного, стрибках з фінтами вибираються різні моделі. Трюкові моделі стаціонарні. У звичайних кермо змінює своє положення. Іноді самокат складається зигзагоподібно, що зручно при частих виїздах на природу, дачу або при відсутності достатнього місця для зберігання вуличного кошти в розкладеному вигляді.
4. Підстава. Гнучка дека (дерев'яна платформа, зафіксована між двома металевими деталями) дозволяє пружинити на нерівностях. Для катання по дорогах частіше використовують двоколісний самокат з цільною декою. Маленьким водіям підходить широка і низька дека, тим, хто старше - вужче.
5. Колеса теж впливають на характер їзди. Поліуретанові - найпоширеніші. Забезпечують зчеплення з поверхнею переміщення, жорсткі, але швидко стираються. Гумові колеса з протектором зручніше гладких аналогів, якщо вибирати безпечне переміщення. Надувні формують пружність в катанні: вони розраховані на сильні ноги. Діаметр коліс вибирається в діапазоні 150-200 мм. Виробники також випускають моделі, в яких заднє колесо робиться менше переднього.
6. Висота керма. Орієнтовно руки не повинні піднімати вище рівня сонячного сплетіння. Якщо купити двоколісний самокат-трансформер, чий кермо здатний подовжуватися, дитина зможе кататися кілька років. Накладки краще вибирати гумові: поролонові гріпси рвуться швидко.
7. Основна маса двоколісних самокатів має однаковий алгоритм набору швидкості: одна нога ставиться на деку, а друга виконує відразливі руху від поверхні переміщення. В електричних конструкціях обидві ноги розташовуються стаціонарно на платформі.

Купити двоколісний самокат краще в тому місці Спорт Екстрім, де на нього встановлена ​​офіційна гарантія. Ми працюємо з товарами від виробника, тому ви отримуєте якісні товари за невисокою ціною.