Як вибрати роликові ковзани для дитини?

Діти в більшості випадків дуже рухливі: енергія у них виробляється в значній кількості і вимагає негайного викиду. Тому батьки набувають чадам самокати, велосипеди та ролики. Фахівці вважають, що після 3-х років більшість дітей здатне швидко навчитися їзді. А якщо щось не вдалося зрозуміти в поясненні - це швидко надолужити за рахунок практичного тренування.
Як вибрати роликові ковзани для дитини? Що потрібно знати про конструкцію вуличного девайса? На ці та інші питання ми відповімо в даній статті.

https://sport-extrim.com/images/upload/DSC_5961.jpg

Що важливо знати перед покупкою

1. Найважливішим компонентом є черевики. Вони повинні поєднувати зовнішню жорсткість і внутрішню м'якість, бути підібраними за розміром, комфортно облягати ногу. Це важливо, тому що зусилля ноги сприяє формуванню енергії переміщення, переданої на колеса. Не забуваємо, що в кожної моделі повинні бути бакли, шпори ремені і шнурки.
2. Алюмінієва рама для дітей зайва: робимо вибір на користь пластика-композиту. Вона м'якше, тому нівелює нерівності шляху. Метал застосовується в рамної конструкції, коли дитина бере участь в змаганнях або розучує складні стилі катання.
3. Підшипники для роликових ковзанів Як вибрати? Їх клас точності знаходиться в межах 1-9 (АВЕС). Чим вище число, тим краще цей елемент. Однак винятком стають китайські моделі, в яких може бути вказана «дев'ятка», але її з легкістю випередить європейська «четвірка».
4. Кількість коліс. Якщо вони розташовані за схемою 2х2 (квади), дитині складно взяти розгін. У поздовжньої схеми розміщення (інлайн) ролер до 8-ми років достатньо 3-х коліс, потім купуються лінійні 4-колёскі. Матеріал краще вибирати поліуретановий або гелевий - це знизить вагове навантаження на ноги.
5. Як вибрати роликові ковзани для літа? Спеціальних моделей немає: щоб внутрішня частина не викликала теплової дискомфорт, надягайте своєму чаду термошкарпетки, що регулюють процес потовиділення.

Варіанти конструкцій

Покупцям доступні 3 види моделей:
- з розсувним нижньою частиною. Це для тих, хто вважає за краще здійснювати економ-покупки. Однією моделі вистачить на 2-3 роки катання;
- черевики підвищеної жорсткості. Ідеальні для новачків, чиї ноги ще не вміють швидко приймати потрібне положення при катанні. Наявність пластикових вставок обов'язково - саме вони служать стаціонарними фіксаторами для стопи;
- м'які черевики. Зроблені не з повною, а з частковою фіксацією ніг. Для маленьких дітей це виключено, а для 10-12 років вже підходить (з урахуванням того, що ваша дитина вже вміє добре кататися).

Купуючи роликові ковзани в нашому інтернет-магазині sport-extrim ви отримуєте ролики високої якості за доступну ціну.