Купити подвійний круглий скейт Orbitwheel

Orbitwheel - ваш спортивний смарт-девайс.

Orbitwheel - новинка на ринку спортивного транспорту. Це незвичайне поєднання скейта і роликів, в результаті якого вийшов унікальний спортивний аксесуар. Для простоти скейтери називають Orbitwheel орбітами або Вілс.

Переваги

Компактність орбітів та їх здатність швидко розвивати швидкість вже встигли оцінити ті, хто воліє безшумно та швидко пересуватися. Крім того, Orbitwheel чудово тренує вестибулярний апарат, тому вони також підійдуть любителям смарт-тренувань.
На відміну від громіздких роликів і негабаритних скейтбордів, Orbitwheel можна легко переносити або перевозити як ручну поклажу.
Ще одна перевага Orbitwheel полягає в тому, що для катання підійдуть звичайні неприємні кросівки.
Вілси безпечні не лише для дорослих, а й для 10-річних підлітків.

Технічні характеристики

Орбіти є двома колесами, діаметр яких дорівнює 25 см. Кожне з коліс укладено в пластикову раму і має спеціальну міні-платформу-підставку для стоп, яка при необхідності складається всередину. У верхній частині колеса є гумова прокладка.
Пластик, з якого зроблена рама, – ударостійкий, що унеможливлює можливі пошкодження вілсів. Колеса виконані з міцного поліуретану, при цьому вони менш жорсткі в порівнянні з роликовими колесами, а це означає, що стопи ваших ніг не відчуватимуть дискомфорт під час катання на нерівних поверхнях.
Вілси важать близько 2 кілограмів і зі складеними підставками виглядають як плоскі обручки. Їх можна помістити в чохол, що йде в комплекті, і тим самим не перейматися тим, що вони забруднюють рюкзак.
Найбільш оптимальне навантаження на орбіти – 60 кг, максимальне – до 100-120 кг.