Самокат або скейтборд: що купити навесні 2020 року

Наближається весна, а це означає, що захочеться більше часу проводити на вулиці. Прихильникам активного проведення часу треба подумати, що купити: самокат або скейтборд.
Перше, що хочеться відзначити: методи катання схожі тим, що в обох випадках потрібно відштовхуватися ногою спочатку і для підтримки параметрів руху. Пристрої підходять для швидкісного катання, а при певних конструкціях і напрацьованих навичках - і для стрибків.
Розглянемо, чим відрізняються ці варіанти вуличних розваг.

Переваги самоката

https://sport-extrim.com/images/upload/1290.970.jpg

1. Підходить для різних вікових груп. Це - перший транспортний засіб, який дитина освоює самостійно. Пробувати кататися можна, починаючи з 1,5-2 років. Тим, хто піклується про фізичний стан організму в похилому віці, можна порекомендувати спокійні прогулянки на 2-х колесах.
2. Швидкість, яку розвиває дорослий, перевищує скейтбордовскую. Це досягається за рахунок наявності бόльшего діаметра коліс.
3. Видимі переваги самоката ─ в стійкості і маневреності. За допомогою керма ви легко змінюєте напрямок руху.
4. Гальмо, як обов'язковий елемент коректування швидкості, може розташовуватися над заднім колесом і в передній частині пристрою.
5. Зручність переміщення тут краще, ніж в скейтборді. Коли колеса великі, вони простіше справляються з нерівністю асфальту: вібрації відчуваються менше. Є варіанти, на яких можна їздити по піску або бруківці.
6. Самокат менш травматичний, ніж «дошка на колесах». З нього простіше зіскочити, а також притримати в руках, якщо попереду виникла велика яма. Скейт доведеться наздоганяти.

Переваги скейтборду

https://sport-extrim.com/images/upload/096.JPG

Якщо ви готові активно працювати стегнами і регулярно підкачувати м'язи ніг, придбайте борд. Він розрахований на любителів від школярів до людей середнього вікового рівня.
1. Невелика вага. З самокатом, особливо якщо він не складаний, складно їхати в транспорті, коли добираєшся кудись на покатушки. На скейті можна проїхатися в школу, дістатися до найближчого магазину, зробити крос з собакою.
2. Підходить в більшості випадків для рівних доріг. Спеціальні моделі розроблені для польотів з асфальтових височин (Лонгборди), для початкових стрибків (пенніборди), для досвідчених джамперів (круїзерів) та ін ..
3. Переваги скейтборду складаються в величезному асортименті дощок. Олдскул, ньюскул, фристайл, фрібордінг, маунтінборд, Ріпстік, вейвборд, стоуборд, фристайл і максимально наближений варіант катання по хвилях шаркборд - є з чого вибирати. Освоїте різні техніки катання та знайдете пристрій, максимально підходить під обраний рельєф катання.
4. Чи розумно вибирайте конструктивні характеристики. Орієнтуючись на великі колеса, доводиться жертвувати маневреністю. М'які колеса краще вибирати особливо чутливим особам, жорсткі знизять комфортність, але додадуть швидкісний пул.
5. На скейтборді катаються не лише по дорожньому асфальту. Сходові високі бордюри, бетонні парапети, похилі площини зі стартовим «взлетаніем» цілком підходять для відчайдушних райдерів.

Отже, самокат або скейтборд, на чому ви вирішили зупинитися?