Трюки на скейтбордах

Мрієте вільно виконувати різні трюки на скейтборді, але не знаєте як, і з чого почати? Ми пропонуємо ознайомитися з короткими рекомендаціями, які допоможуть вам зорієнтуватися в морі інформації, швидко навчитися виконувати всілякі хитромудрі руху і навіть створити індивідуальний скейтерських стиль. Використовуючи наші поради, ви також зможете легко визначитися, який краще купити скейтборд в Україні.

Види трюків на скейтборді

Отже, якщо ви твердо вирішили стати скейтером-віртуозом, для початку перегляньте наш каталог. Для кожної моделі скейтборду є докладний опис і характеристика, за якими ви можете вибрати найбільш підходящий для вас скейт. Якщо необхідна буде допомога, наші консультанти оперативно дадуть відповідь на будь-яке ваше питання.
Розпакувавши бажану посилку, в першу чергу відпрацюйте основи катання на скейті: балансування, підштовхування деки, їзда на задніх колесах, рух, зупинку, поворот, падіння. Трохи терпіння, пару-трійку тренувань і ... «ура»: ви вже впевнено освоюєте паркові доріжки. Час приступати до оволодіння технікою трюків!

Традиційно, всі трюки діляться на:
 прості (основні).
 складні.

Розглянемо найбільш поширені основні трюки.
1. Кік-торн або кругової поворот через скейтборд. Трюк на увазі поворот через скейт на 180 ° з одночасним підняттям передніх коліс.

2. Оллі. Трюк-стрибок з утриманням ступень на скейті (залипання). Перед стрибком ноги необхідно злегка зігнути в колінах і підстрибнути, відірвавши від поверхні землі хвіст борда.

3. Нолли. Трохи нагадує варіацію Оллі, але без нахилу назад. Щоб виконати цей трюк, передню ногу треба перенести на ніс деки, а задню - на середину, присісти, підстрибнути, піднімаючи ніс. При стрибку дошку необхідно вирівняти, потім, під час приземлення, зігнути ноги в колінах.

Більш складні трюки - це, як правило, це всілякі трансформації простих трюків. Наприклад, використовуючи Оллі, можна навчитися виконувати трюки кік-фліп, варіан кік-фліп, подвійний кік-фліп, інді кік-фліп. Суть виконання кік-Фліка в тому, що під час стрибка ви змушуєте край скейта, в результаті чого він перевертається в повітрі і тільки потім приземляється.
Чим більше варіантів ви додасте в свою скарбничку трюків, тим більше професійним буде ваш скейтбординг.