Як вибрати самокат для дитини?

Ваше чадо, навчившись їздити на самокаті, кожен раз отримує цілий спектр позитивних емоцій і незабутні для маленького райдера враження. Це - перший транспорт після коляски, що відкриває більш широкі можливості для прогулянок.

Як вибрати самокат для дитини і не помилитися

1. Індивідуальний транспортний девайс набувають у віці 1,5 років або трохи старше. Визначтеся з комфортністю: вашому малюкові подобається більше сидіти або його ніжки цілком готові для навантажень і самостійного переміщення? Вироби з сидінням, фіксується до керма, деці, зручні тим, що згодом їх можна видозмінити, надавши класичний вид.
2. У конструктивному плані дитячий самокат виготовляється з парою коліс спереду, встановлених з боків платформи, і двома близько розміщеними колесами ззаду. Перший варіант зручний для тих, хто ще погано тримає рівновагу.
3. Зовнішня частина платформи робиться з шорсткого пластика, може мати наждачний шкірку. Перший варіант служить довше, так як наждачное покриття з часом стирається, і місце для установки ніг стає більш слизьким.
4. Що краще: купити дитячий самокат, який має ззаду 2 колеса, але вузькі, або одне, але широке? В їзді це не відчувається, проте якщо виходити з питання експлуатації, то 2 колеса ззаду зажадають при заміні 4 підшипника і будуть швидше забруднюватися за рахунок невеликого отвору між ними.
5. Виходячи з турботи про комфортність катання, дорослі не поспішають переводити дитину на 2-хколёсний самокат, вважаючи, що 3 колеса все ж надійніше при маневрах. Це залежить від фізичних характеристик вашого чада, його бажання пробувати щось нове. Є діти, які в 4 роки готові відмовитися від 3-х коліс, а є ті, кому і в 6 років не хочеться нічого міняти, вважаючи за краще добре освоєний дитячий самокат.
6. Кермо в будь-якій дитячій моделі знімається або складається. Перший вважається більш надійним, але другий швидше приймає компактне положення. Ціна залежить від підшипників, матеріалу колеса, виду платформи.

Що пропонується з моделей без сидіння

Самокат для дитини розробляється в 3-х версіях:
- міні. Раніше їх робили без регулювання керма, тепер цю функцію для зручності додали навіть в найменші моделі. Підходять для дітлахів 1,5-5 років, висота керма піднімається до 120см. Деякі виробники передбачають можливість блокування передніх коліс. Це допомагає малюкові навчитися їздити в прямому напрямку рівно, без поворотів, виключаючи потенційні падіння. Після придбання початкових навичок блокування знімається, чадо вчиться повного управління своїм транспортним засобом.
https://sport-extrim.com/images/upload/DSC_7438.jpg

- міді. Вікові межі становлять 3-7 років. Дитячий самокат зручний для тих користувачів, хто «не встиг» на перший девайс і починає освоювати водіння трохи пізніше;
https://sport-extrim.com/images/upload/DSC_6014.jpg

- максі. Набувають дітям 5-12 років. Збільшена довжина платформи і корректируемая висота керма дуже зручні, якщо в сім'ї є кілька дітей відповідного віку;
https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_7929.JPG

- максі плюс. Важче, ніж попередній варіант, більш стійкий, розрахований на хлопців 5-7 років, які віддають перевагу 3-хколёсний самокат для дитини.
https://sport-extrim.com/images/upload/1358.970.jpg

Ми розглянули основні характеристики, за якими ви зумієте підібрати цікаву модель. Щоб вигідно купити дитячий самокат в роздріб і оптом, звертайтеся в наш інтернет-магазин.