Як вибрати беговел?

Беговел є конструкцією у вигляді велосипеда, але без педалей. Дозволено до використання дитиною, які досягли за віком одного року. Основна мета полягає в тому, щоб навчити малюка тримати рівновагу при переміщенні і не боятися впасти. Деяким дітлахам так подобається ця конструкція, що вони ганяють на ранбайке до 5-ти років.
У 1997 році з'явився перший беговел для дітей, а через 3 роки була створена подібна модель для дорослих. Можливість переміщення без небезпеки перевернутися, хороша і корисна навантаження на ноги, активне тренування тазово-поперекового відділу формує відмінний заряд бадьорості на цілий день.
https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_8102.jpg
Як вибрати беговел

1. Транспорт повинен відповідати віку. Дитині доведеться на ньому стаціонарно сидіти і одночасно відштовхуватися ніжками, набираючи швидкість. Тому важлива висота і ширина сидіння, відстань від землі до керма (щоб малюкові не доводилося витягуватися вгору або згинати спинку, пристосовуючись до геометричних параметрів конструкції).

2. Вага вуличного пристрою. Ваше чадо починає самостійний транспортний шлях, тому воно саме рухає і повертає беговел. Купити для 1-2-однорічного водія краще модель з мінімальною вагою (2 кг або трохи більше).

3. Металева модель & дерев'яний аналог? Можна вибрати індивідуальне виготовлення і отримати виріб з деревини. Однак воно розраховане тільки для переміщення по ідеально рівним доріжках. Хіба у нас такі часто зустрічаються? Другий варіант - це пластик. Добре якщо ваша дитина спокійний, а якщо він ще не дуже вміє справлятися з емоціями і при першій нагоді починає вередувати, розкидаючи все навколо? Такий ранбайк скоро «обросте» подряпинами. Набагато раціональніше буде замовити беговел з металу, якщо вашому спадкоємцеві вже виповнилося 3-4 роки. Він вийде більш міцним, його завжди можна добре помити і продезінфікувати.

4. Ручне гальмо знадобиться для вашого хлопчика чи дівчинки, які наблизилися до вікової позначці в 3 роки. До цього часу діти люблять все незвичайне, тому вибирають швидкість, з усіх сил відштовхуючись ноками від тротуарного покриття. Вони вже вміють в найпростішому варіанті координувати своїм дії, розуміють, що перед дорогою, бровкою або ямкою потрібно зупинитися, вміло користуються руками для натискання на важіль.

5. Вибирайте литі колеса для їзди в жорсткому ритмі або підкачувати, що додають амортизацію при переміщенні. Виробники в залежності від віку райдера випускають колеса діаметром 12-24 дюйма.

6. Тим, хто не бажає щороку купувати новий беговел, вибирайте моделі зі змінною висотою сидіння і керма. Це допоможе якісно підлаштувати параметри вуличного кошти саме під ваше чадо.

7. Щоб руки малюка не ковзали по керму (особливо в жаркий літній період), придумані гумові накладки. Вони менше вбирають бруд, ніж пластик, тому виглядають завжди акуратніше.

8. Вибираючи беговел для дітей, не забуваємо про аксесуари. Шолом з вентильованими отворами, рукавички і наколінники перетворять звичайного хлопця і дівчину в міні-гонщика (нехай поки тільки на вигляд). Але основне їхнє призначення полягає в захисних функціях, тому не нехтуйте здоров'ям свого малюка або його капризами з приводу небажання одягати захисні аксесуари.

Орієнтуйтеся на потреби і бажання маленького підкорювача доріг. Можливо, йому знадобиться підніжка або підставка для стоянки. А ми завжди допоможемо підібрати найбільш підходящий беговел.