Скейт для роллердрому

У великих містах обладнають спеціальні однойменні парки для катання - скейтпарки. У великих торгових центрах, а також на вільному просторі організовують роллердроми, де можна кататися як на роликах, так і на «дошках». Чи плануєте найближчим часом купити скейт для роллердрома? Розглянемо, куди відправитися з придбаним бордом, щоб кайфануть від нових можливостей. На обладнаних майданчиках ганяють на роликах, скутерах, скейтах і біміксах (BMX).

Де вдасться круто покататися

Устаткування для скейтерістов включає в себе:
- фанбокси, «айсберги» (розгінні дошки, що дозволяють плавно злетіти вгору і акуратно спуститися на землю після виконання обертання в повітрі). Досвідчені скейтбордисти виконують на них складні переміщення по вузькій доріжці-рейлу, розташованої над основною поверхнею;
- грайнд-бокси із залізними елементами в кутовій частині, яка формує умови для похилого ковзання;
- міні-рампи для катання по увігнутим доріжках і повітряних поворотів. Можуть бути окремими об'єктами або складовими елементами складної джампінг-конструкції.

Яким повинен бути скейт для роллердрома

https://sport-extrim.com/images/upload/061_3.jpg

Щоб освоїти техніку руху в ковзанні, прольоті, осьовому обертанні, висотної балансуванню, потрібно правильно вибрати борд.

Визначтеся, який варіант переміщення вам ближче всього

  • Верт. Катання пропонується на увігнутій конструкції з високими краями, яка допомагає розігнатися і злетіти вгору подібно до птаха. А допоможе це здійснити широка дека і надійна підвіска.
  • Для фінтів на рівній доріжці можна застосувати фристайл. Зазвичай набувають скейт для роллердрома довжиною близько 0,7 м. Є любителі кататися на міні-круїзерів.
  • Рух без відриву від землі вибирають покупці лонгборда.

Досить 2-х коліс і дошки довжиною 0,8-1м.

  • Хочете повторити спуск з гори, але в більш рівному форматі? Це даунхіл. Вибирайте довгий борд і не забудьте, що підшипники і підвіска повинні бути дуже міцними.
  • Райдерства зі стрибками в стилі «стріт» ─ найбільш поширений вид катання в межах міста. Освоїте рух на перилах, сходах, бордюрной бетонної частини. Для поліпшення аеродинамічних характеристик правильніше купити скейт для роллердрома з загнутими краями.

Зверніть увагу на складові елементи

- Дошка вибирається з 6-8-ми шаровий деревини, в якій змінюються напрямки розташування волокон, а також алюмінію, скловолокна. Якщо бажаєте освоїти техніку ковзання по поручнях, розгляньте скейт для роллердрома з нижнім пластмасовим шаром.
- конкейвом (кутові загини) важливі у виконанні трюків.
- гріптейпу (покриття для створення антиковзання на деці) з наждакового матеріалу допоможе не злетіти з дошки після завершення повітряної комбінації. Шкурка скейта для роллердрома має самоклеящуюся основу.
- Колеса повинні бути жорсткими і зроблені з поліуретану: великий діаметр забезпечує більш повільну їзду. Швидкість обертання підшипників залежить від абревіатурні номера. Для оптимальних умов досить вибрати АВЕС 3-5.
- Жорсткості підвіски, яку можна самостійно міняти, впливає на конкретні параметри переміщення.

Ми поважаємо вибір як новачка, так і професіонала. Готові запропонувати купити скейт для роллердрома, відповідний досвіду райдера і стилю катання. [Https://sport-extrim.com/ Sport-extrim]: з нами ваше дозвілля перетворюється!