Чим відрізняється звичайний самокат від трюкового

Охочих кататися на самокаті в звичайному режимі в підлітковому віці набереться небагато: хочеться екстриму і визнання в колі однолітків. Дабл Пегі, Бек фліп, BMX, інші марки, які «на слуху», для того і придумані, щоб дивувати світ здійснюються діями.

трюкових самокат - виріб без зайвих оформлювальних деталей, які здатні збільшити масу пересувного засобу. Стаціонарна конструкція забезпечує жорсткість рульової колонки, яка має певну висоту і вертикальний нахил.

https://sport-extrim.com/images/upload/530ee789.jpg

Що змінюється в конструкції трюкового самокат на відміну від звичайних

 Важлива відмінність звичайного самоката від трюкового ─ застосування дуже якісних підшипників, орієнтованих на пікові навантаження при стрибках.
Колеса допомагають:
- виконувати повні повороти деки ногами (передній скутерфліп);
- розворот її рукою (фингер віп);
- обертання платформи п'ятою ноги при розведеному положенні нижніх кінцівок (маквіп);
- короткий політ в стрибку при стоянні на деці з підтримкою її рукою (греб) і багато інших фокуси.

 Колісні диски. Пластик швидко зношується, вибирають його новачки. Спіцованние диски з алюмінію вимагають вміння при їзді і стрибках, так як будуть відчуватися все нерівності рельєфу. Цілісні металеві вибирають ті, хто хоче мати більш масивні колеса (відрізняються тільки масою, функціонал подібний до спіцованние).

 Дека (підстава). Робиться з металу, може мати скошені частини. Купити трюкових самокат з прямим дном хочуть Стрітер, а зі зрізаними лонжеронами - паркові райдери. Чим менше вага деки, тим простіше її крутануть в повітрі. Однак, за рахунок відцентрової сили, вона швидше обертається, тому платформу складніше повернути в початкове положення.

 Компресія забезпечує з'єднання керма і вилки. Резьбовая (із застосуванням контргайки) підходить для початківців Стрітер, окреме кріплення хомута до стійки і вилці орієнтоване на
досвідчених райдерів. Модифікований вузол з компенсує діаметри проставкой воліють покупці, орієнтовані на участь в змаганнях.

 Кермо. Форма вибирається у вигляді літери «Т», «У» або біміксовская модель ( «У» з поперечиною). Виготовляється з алюмінію, сталі. Стандартний кермо має зовнішній діаметр 32 мм, а оверсайз - 34 мм.

Що краще придбати?

Розглянемо види трюкових самокатів. Вони визначаються стилем їзди і
місцем виконання трюків.
1. Самокати для стріт-джамперів. Вулична їзда по твердому покриттю з приземленням на бетонно-асфальтову поверхню, бруківку вимагають міцного зварного з'єднання рами з кермом і декою. Невеликі колеса модулюють швидкість переміщення в бажаному ритмі і полегшують
входження в поворот.
2. Щоб купити трюкових самокат для проведення дозвілля в скейт-парках або катанні по вигнутій рампі, зверніть увагу на паркові серії товарів. Тут важливо вміти швидко набрати швидкість, не втративши рівноваги, тому колеса мають збільшений діаметр (110-125 мм).
3. Позашляховики (катання по землі, щебінці, горбах). Потрібна наявність великих надувних коліс Ø200 мм, що забезпечують хороший поштовх і прискорення на нестабільну поверхні.
Базовим критерієм при покупці є вага трюкових самокатів. Для вправ на перилах і парапеті воліють легкі моделі. Ті флетлендери, хто тренується в спеціальних місцях, для придбання додаткової стійкості підбирають більш важкі моделі.

Відмінність звичайного самоката від трюкового ─ в віковому перевагу.
Основна аудиторія доводиться на 15-30-річних, однак серед тих, хто катається
з виконанням стрибків зустрічаються і школярі середніх класів, і
зберегли хорошу фізичну форму дідуся 60-ти років.
Щоб купити трюкових самокат в інтернет-магазині «СпортЕкстрім»,
виберіть самостійно одну з представлених моделей або зверніться за
порадою до консультанта.