Як кататися на Пенні Борді?

В цей статті ми розглянемо, як кататися на Пенні Борді.

Нещодавно в нашому магазині Спорт Екстрім один хлопець купив Penny Board. І їзда на ньому так сподобалася, що він накатав за тиждень 150 км (говорить заміряв по картам). Потім він вирішив купити ще один Пенні Борд салатового кольору для свого брата.

Крім усього іншого він виявився відеоблогер під ніком #rogulskiprojekt, хлопець зняв відео урок про те як кататися на Пенні Борді .

Зробимо одну маленьку ремарку - куплені Пенні Борди показані в цьому відео - це Penny Board Nickel , а це означає що він має збільшену довжину-27 дюймів (67,5 см) в порівнянні зі стандартним Penny Board Original який має довжину 22 дюйма (55 см ). Загалом краще один раз побачити, ніж 10 разів почути.

Як видно з відео щоб почати кататися на пенні борді, необхідно праву ногу поставити так, щоб носком вона стосувалася передніх болтів спочатку деки, а другу ногу Ви ставите паралельно першій нозі і робите поштовх лівою ногою.

Розгін Пенні Борда здійснюється як на самокаті: Ви робите кілька поштовхів лівою ногою і потім переставляєте обидві ноги майже перпендикулярно пенні борду і здійснюєте обертальні рухи корпусом рухаючись, як на звичайному скейті.

Різниця Пенні Борда від звичайного скейта в тому, що Пенні більш маневрений і швидкісний. Для катання по місту однозначно потрібно вибирати Пенні Борд, так як він має великі і більш широкі колеса ніж скейт, що дозволяє деякі ямки проскакувати, а не застрявати в них.

Відмінність Penny Board Original від Penny Board Nickel

https://sport-extrim.com/images/upload/SAM_9844-2.jpg

Будемо друкувати і інші корисні статті, як вибрати Пенні Борд, як робити трюки на Пенні Борде і інші, очікуйте.