Ролики або самокат? Тренди 2020 року

Як тільки закінчується зима, людське бажання урізноманітнити своє дозвілля шляхом переміщення поза домом з використанням фізичних зусиль збільшується. Беруть участь в цьому і діти, і дорослі. У хід йде все, що є в особистому розпорядженні, а також нові придбання: роликискейти, велосипеди, самокати, гіроскутери. Кому-то по душі переваги самоката, іншому подобається переміщення сидячи.
З велосипедом все зрозуміло: він відмінно прокотить у дворі і зможе здолати пристойні відстані. Гіроскутер активований, поки в ньому залишається заряд. Для катань на скейті бажано відправитися в підходяще, підготовлене для стрибків місце. Залишаються два варіанти: ролики або самокат?
Спільними елементами в них є наявність коліс і необхідність в хорошому покритті під ними. Як в роликовому катанні (фріскейт, спідскейт, слалом), так і в самокатную (футбайк, Дірт, трюкацтво) є моделі для специфічних форм їзди.

Переваги роликів

https://sport-extrim.com/images/upload/IMG_5882-1500x1500.jpg

1. Різні варіанти інвестування в покупку. Модель буває стаціонарної і збільшує розмір за рахунок розсовування черевика. Друга версія більш краща для зростаючого дитини. Та, що підходить на кілька років, обійдеться дорожче.
2. При регулярному і акуратному використанні колеса доведеться міняти раз на рік-на два роки.
3. Швидкість їзди при хорошому розгоні в 1,5 рази вище, ніж на самокаті.
4. Оцінюючи вартість не найпростіших, а більш функціональних роликів, робимо висновок, що їх покупка обійдеться дорожче самоката на 20-30% (виключаючи трюкові моделі).
5. Новачкам дуже важливо придбати екіпіровку, щоб падіння не викликали переломів, сильних ударів і струсів.
Катання на роликах корисно тим, що воно допомагає активно розвинути нижню частину тіла, сприяє виробленню координації рухів, плавності переміщень, поставі.

Переваги самокатів

https://sport-extrim.com/images/upload/DSC_6029.jpg

1. Кілька варіантів розміщення коліс для дітей (2 + 1, 1 + 2, 2 + 2, 1 + 1). Для дорослих пропонується різноманітність у вигляді класичних моделей, «заточених» під певні параметри трюків, електроверсія.
2. Якщо брати до уваги стандартну їзду, то навчитися їй на самокаті легше, ніж переміщенню на роликах.
3. Занурюючись в стрибки, екстремальну їзду, слід бути готовим до того, що за кілька місяців знадобиться змінити підшипники і кермові елементи.
4. Самокат не вимагає заміни взуття, якщо дитина захоче піти пограти на майданчику, а дорослому потрібно проїхатися в громадському транспорті.
5. Зручний тим, що його можна нести в руках, в залежності від конструкції складати.