+38 095 571 39 47 +38 093 882 67 20 Замовте зворотній дзвінок і ми передзвонимо Вам найближчим часом! | ||
Інтернет-магазин "Спорт Екстрім": ролики, скейти, самокати, захист - доставка по всій Україні! |
Каталог
Сообщество
Отзывы
Відповідь:
Доброго дня. На жаль, трапилася помилка в статусі замовлення. Приносимо вибачення за незручність. Сподіваємося, що самокат Вам сподобався!»
МЕГА ЗНИЖКИ НА ТОВАРИ:
КОЛЕСА світяться!
Оплата при отриманні!
КОЛЕСА світяться!
ЦІНА ТИЖНЯ!
Ремінь для перенесення!
НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ!
Розміри: 36,37,38,39,40,41
Оплата при отриманні!
Навантаження до 100 кг.
Відмінна якість!
КОЛЕСА 11ОММ.
Кольори - зелений,чорний.
Колеса 110мм!
Навантаження до 100 кг.
розміри 32-35
Поліуретанові колеса!
КОЛЕСА З поліуретану!
НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!
+Фонарік+Подстаканик
Від 5 років до 100кг.
Колір: бірюза.
Рожевий, фіолетовий,
синьо-сірий, червоний, персик-рожевий, жовтий.
HIC система!
Колеса 110мм!
Склад акрил-70% шерсть-30%
Обсяг 55-57 см!!!
Трюки на скейтбордах
Мрієте вільно виконувати різні трюки на скейтборді, але не знаєте як, і з чого почати? Ми пропонуємо ознайомитися з короткими рекомендаціями, які допоможуть вам зорієнтуватися в морі інформації, швидко навчитися виконувати всілякі хитромудрі руху і навіть створити індивідуальний скейтерських стиль. Використовуючи наші поради, ви також зможете легко визначитися, який краще купити скейтборд в Україні.
Види трюків на скейтборді
Отже, якщо ви твердо вирішили стати скейтером-віртуозом, для початку перегляньте наш каталог. Для кожної моделі скейтборду є докладний опис і характеристика, за якими ви можете вибрати найбільш підходящий для вас скейт. Якщо необхідна буде допомога, наші консультанти оперативно дадуть відповідь на будь-яке ваше питання.
Розпакувавши бажану посилку, в першу чергу відпрацюйте основи катання на скейті: балансування, підштовхування деки, їзда на задніх колесах, рух, зупинку, поворот, падіння. Трохи терпіння, пару-трійку тренувань і ... «ура»: ви вже впевнено освоюєте паркові доріжки. Час приступати до оволодіння технікою трюків!
Традиційно, всі трюки діляться на:
прості (основні).
складні.
Розглянемо найбільш поширені основні трюки.
1. Кік-торн або кругової поворот через скейтборд. Трюк на увазі поворот через скейт на 180 ° з одночасним підняттям передніх коліс.
2. Оллі. Трюк-стрибок з утриманням ступень на скейті (залипання). Перед стрибком ноги необхідно злегка зігнути в колінах і підстрибнути, відірвавши від поверхні землі хвіст борда.
3. Нолли. Трохи нагадує варіацію Оллі, але без нахилу назад. Щоб виконати цей трюк, передню ногу треба перенести на ніс деки, а задню - на середину, присісти, підстрибнути, піднімаючи ніс. При стрибку дошку необхідно вирівняти, потім, під час приземлення, зігнути ноги в колінах.
Більш складні трюки - це, як правило, це всілякі трансформації простих трюків. Наприклад, використовуючи Оллі, можна навчитися виконувати трюки кік-фліп, варіан кік-фліп, подвійний кік-фліп, інді кік-фліп. Суть виконання кік-Фліка в тому, що під час стрибка ви змушуєте край скейта, в результаті чого він перевертається в повітрі і тільки потім приземляється.
Чим більше варіантів ви додасте в свою скарбничку трюків, тим більше професійним буде ваш скейтбординг.
Трюки на скейтбордах
Мечтаете свободно выполнять различные трюки на скейтборде, но не знаете как, и с чего начать? Мы предлагаем ознакомиться с короткими рекомендациями, которые помогут вам сориентироваться в море информации, быстро научиться исполнять всевозможные замысловатые движения и даже создать индивидуальный скейтерский стиль. Используя наши советы, вы также сможете легко определиться, какой лучше купить скейтборд в Украине.
Виды трюков на скейтбордах
Итак, если вы твердо решили стать скейтером-виртуозом, для начала просмотрите наш каталог. Для каждой модели скейтборда имеется подробное описание и характеристика, по которым вы можете выбрать наиболее подходящий для вас скейт. Если необходима будет помощь, наши консультанты оперативно ответят на любой ваш вопрос.
Распаковав желанную посылку, в первую очередь отработайте основы катания на скейте: балансирование, подталкивание деки, езда на задних колесах, движение, остановку, поворот, падение. Немного терпения, пару-тройку тренировок и… «ура»: вы уже уверенно осваиваете парковые дорожки. Время приступать к овладению техникой трюков!
Традиционно, все трюки делятся на:
простые (основные).
сложные.
Рассмотрим наиболее распространённые основные трюки.
1. Кик-торн или круговой поворот через скейтборд. Трюк подразумевает поворот через скейт на 180° с одновременным поднятием передних колес.
2. Олли. Трюк-прыжок с удержанием ступней на скейте (залипанием). Перед прыжком ноги необходимо слегка согнуть в коленях и подпрыгнуть, оторвав от поверхности земли хвост борда.
3. Нолли. Немного напоминает вариацию Олли, но без наклона назад. Чтобы выполнить этот трюк, переднюю ногу надо перенести на нос деки, а заднюю - на середину, присесть, подпрыгнуть, приподнимая нос. При прыжке доску необходимо выровнять, затем, во время приземления, согнуть ноги в коленях.
Более сложные трюки – это, как правило, это всевозможные трансформации простых трюков. Например, используя Олли, можно научиться выполнять трюки кик-флип, вариал кик-флип, двойной кик-флип, инди кик-флип. Суть выполнения кик-флика в том, что во время прыжка вы подталкиваете край скейта, в результате чего он переворачивается в воздухе и только потом приземляется.
Чем больше вариантов вы добавите в собственную копилку трюков, тем более профессиональным будет ваш скейтбординг.